klatka kawa zzr600/lisów

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

klatka kawa zzr600/lisów

przez Trepan » 17 czerwca 2019, o 23:48

Zlecenie: zmontowanie i założenie klatki chroniącej silnik i wydech
Lokalizacja warsztatu: Lisów, okolice Lubartowa. Warsztat reklamuje się jako mechanika, spawanie wszelkimi metodami, blacharka, lakiernictwo. WTM OIL.
Koszt: finansowo jedynie w paliwie na dojazd i przede wszystkim wciąż nie jeżdżę bo mam moto nie zrobione, które utknęło tam na ponad 3 tygodnie.

Zlecenie zrobienia i założenia klatki dla Zygzaka, pojazd wstawiony na warsztat i gość nie zrobił z nim nic (zdjął kilka plastików, które później po tym całym czasie w 2 minuty założył). Ustalone jak ma wyglądać, ile kosztować (niestety po chyba czterech dniach, bo osobiście, przez telefon w ogóle z gościem słaby kontakt, a pojazd na warsztat przyjął jego brat), jaki termin. Przedłużyło się raz, bo ponoć kontrola i inne sprawy. Okej, daliśmy sobie nieco więcej czasu. Kolejny termin nie dotrzymany (tydzień, robota oceniona na trzy dni) i pojawiłem się tam z kolegą, żeby z gościem wyjaśnić sprawę twarzą w twarz (kolega głównie jako kierowca, żeby odprowadzić samochód, liczyłem jednak, że problem jest tylko z kontaktem z mechanikiem, ale okazało się, że jedynie odkręcił dwa plastiki). Rozmowa z człowiekiem w tonie jaki on nieszczęśliwy bo ta kontrola i awarie, to siamto i owamto. Nacisnąłem go żeby sam określił w jakim terminie się wyrobi, kolejny tydzień podał. Obiecał zadzwonić. Ani telefonu, ani roboty zrobionej (czas minął w zeszłym tygodniu). Po prostu pojechałem tam i zabrałem moto. Przy okazji widziałem dwa inne na placu (do tego samochody, tam chyba faktycznie coś robi), więc bierze kolejne zlecenia. Podsumowując: mechanior jest bajkopisarz, który robotę robi chyba tylko w opowieściach, szkoda czasu i nerwów. Ostrzegam.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 czerwca 2019, o 23:09

Re: klatka kawa zzr600/lisów

przez kazadi » 22 września 2019, o 11:39

siemka witam
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 września 2019, o 11:38

Re: klatka kawa zzr600/lisów

przez kazadi » 22 września 2019, o 11:39

siemka witam
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 września 2019, o 11:38

Re: klatka kawa zzr600/lisów

przez santok » 25 września 2019, o 10:47

siemka :) super sprawa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 września 2019, o 10:46


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość