Obsługa informatyczna kancerlarii

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Obsługa informatyczna kancerlarii

przez misteranonim » 1 marca 2018, o 16:40

Witam, przymierzam się do założenia kancelarii windykacyjnej i zastanawiam się nad istotną kwestią, jaką jest obsługa informatyczna. Czy jest jakiś program, który pomaga w obsłudze wszelkich formalności i dokumentów oraz organizuje dane w systemie? Jeśli tak to jaki? Co sądzicie na temat http://smartdebt.pl/ ?Wiecie coś na ten temat?
Ostatnio edytowano 6 marca 2018, o 18:42 przez misteranonim, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 lutego 2018, o 12:50

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez keg » 4 marca 2018, o 00:20

O żadnym gotowym rozwiązaniu informatycznym mi nie wiadomo bo nie jestem z branży, ale na pewno taki system można stworzyć od zera dokładnie wg potrzeb wynikających ze specyfiki działania, czy też własnych upodobań w tym zakresie.

Mam doświadczenie w tego typu sprawach, od dwudziestu bez mała lat zajmuję się tworzeniem dedykowanych rozwiązań systemów klasy ERP (ogólnie idzie o Zaawansowane Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa - to duże słowa, ale programy często są dosyć małe co zupełnie nie przystaje do nazewnictwa ;) Klientami są firm różnego kalibru - od małych jedno lub kilku osobowych po takich mających ponad 100 użytkowników, którzy działają na systemie przez okrągłą dobę z różnych części świata.

Oprogramowanie oparte jest w dużej mierze o składniki pakietu Office (ponieważ mówimy o działaniu w środowiskach Windows), dzięki czemu z Worda czy Excela generowane są automatycznie pisma czy zestawienia wyników według wcześniej przygotowanych szablonów.
Program zapewnia bezpieczeństwo gromadzonych danych ponieważ rozwiązania oparte są o wydajne serwery baz danych. A w samym programie dostęp do poszczególnych obszarów według podziału funkcjonalnego jest realizowany według uprawnień poszczególnych użytkowników, czyli np. właściciel będzie mógł wykonywać zestawienia finansowe dla wszystkich prowadzonych spraw (wg zadanych warunków, np. czasu, obszaru, czy osoby prowadzącej), pojedynczy menadżer będzie mógł działać tylko na swoich klientach (czy nie wiem jak nazwać osobę poddawaną windykacji), a np. sekretarka będzie miała możliwość wyłącznie zapisywać nowe zgłoszenia czy np. planować spotkania szefa w kalendarzach.

System tego typu ma tą przewagę że organizuje całość informacji związanych z prowadzoną działalnością w jednym miejscu co znacząco podnosi wydajność pracy, a dodatkowo można go rozwijać o kolejne funkcjonalności wraz ze wzrostem firmy. Najczęściej dzieje się właśnie w ten sposób że klient początkowo rozpoczyna od bardzo okrojonej specyfikacji by później, w miarę działania, kiedy już zaczyna dostrzegać korzyści oraz możliwości za nimi idące, decyduje się na rozszerzanie istniejących funkcjonalności albo rozbudowę o obsługę kolejnych obszarów dotychczas nietkniętych.

Jakbyś był zainteresowany nawiązaniem współpracy w tym zakresie to jestem do dyspozycji.
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 lutego 2018, o 12:56

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez pigwa » 6 kwietnia 2019, o 12:08

Generalnie warto zaufać firmie, która cieszy się zaufaniem klientów zdobytym dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Myślę, że taką firmą jest Jantar www.jantar.pl. Zaufały jej m.in. Sephora i Yves Rocher, w których skroili oprogramowania na miarę potrzeb tych drogerii i znacznie usprawnili pracę z klientem. Spróbuj, może ich pomysły będą tez odpowiednie dla Ciebie.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lutego 2019, o 14:23

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez motorowerzysta » 7 stycznia 2020, o 19:51

jak dla mnie w dzisiejszych casach sama obsługa informatyczna jest bardzo ważna. Tym bardziej, że wiele firm staje się coraz bardziej konkurencyjnymi więc należy dbać o klienta. Jak szukałem dobrych rozwiązań informatycznych to wystarczyło, że kliknąłem w zobacz tutaj i praktycznie miałem gotowe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki.
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez keylogers » 21 stycznia 2020, o 02:53

Czy wiecie może na temat tego programu? KeyTurion to bardzo dyskretny program który umożliwia kontrolę
komputerów osobistych, firmowych czy prywatnych. Jest to w pełni bezpieczna i legalna procedura coraz popularniejsza na świecie. Monitoruj komputer w swoim domu, firmi czy gdzie indziej! Sprawdź keylogger
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 stycznia 2020, o 01:42

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez motorowerzysta » 28 października 2020, o 20:16

Moim zdaniem również dość ważne jest to skąd zamawiamy sprzęt komputerowy czy samo oprogramowanie. Ja jestem zdania, że bardzo fajnym sklepie jest https://www.thomas-it.pl/ i w głównej mierze właśnie tam dokonuję zakupów sprzętu informatycznego.
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez rolka » 10 czerwca 2021, o 13:27

Każda firma powinna podjąć współpracę z firmą telekomunikacyjną. Wiem, że w ubiegłych latach powstało więcej takich firm, a co za tym idzie - wybor tej jednej jest dość utrudniony. Niemniej jednak, ja od siebie mogę polecić airmax internet Korzystam kilka dobrych miesięcy i bardzo sobie ich cenię.
 
Posty: 433
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez motorowerzysta » 3 października 2021, o 11:56

Mogę jeszcze w tym temacie dodać, że doskonałą sprawą jest również to aby korzystać w firmie z rozwiązań jak ERP. Na pewno mogę każdemu polecić stronę https://www.connecto.pl/comarch-erp-optima/ gdzie właśnie ten system bardzo dokładnie przedstawiony. Myślę, że jest to coś niezwykle istotnego.
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez mechan » 14 października 2021, o 19:48

Adwokaci chronią prawo i swoich klientów, dlatego wydaje mi się, że warto, by ich zabezpieczenia były odpowiednio dobrze przygotowane. Ja jednak uważam, że też pracownicy kancelarii znali podstawowe elementy, by wiedzieć, jak reagować. Może takie coś jak itsm nie powinno ich interesować, ale klucze do internetowej ochrony już tak.
 
Posty: 185
Dołączył(a): 18 października 2019, o 16:09

Re: Obsługa informatyczna kancerlarii

przez rolka » 28 maja 2023, o 07:01

Jeżeli rozglądacie się za porządna firmą, która świadczy usługi informatyczne dla innych firm to polecam wam skontaktować się z https://enicom.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że na nich można w pełni polegać.
 
Posty: 433
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron