Er6 opis problemu gaśnie

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Er6 opis problemu gaśnie

przez Damian022 » 22 listopada 2019, o 01:30

Cześć szukam pomocy dotyczącą mojego Kawasaki er6n z 2006 roku przebieg 32 tys km w sobotę zaczynam operacje, zamierzam obejrzeć świece i zawory i cewki, bo jestem po odbudowie moto, zawory i świece robione 1600 km temu i wsio nowe od uszczelek po płyny moto posiadam 4 lata i pamiętam że przed drógą odbuwową moto jak się zawsze na zimnym zapalało to wskakiwało na 2 tys pochodził i spadło do 1250-1300 ładnie a teraz to rzadkość żeby coś takiego ale czasem coś mu odwala. I zaraz po odpaleniu jest te 1300 ale obroty coś bardziej falują ale nie aż tak a motor zaczyna chodzić i chodzić coraz słabiej i wkońcu gaśnie jak nie dostanie gazu, myślałem że to katalizator się oderwał w tłumiku bo od dłuższego czasu wydawał metaliczny dzwięk i myślałem że to jest powodem tego gaśnięcia że blokuje spaliny. Ale wymieniłem tłumik na sportowy i nadal to samo dojeżdżam do świateł i nie raz takie k***wa jebu dum w komorze silnika jak by spalanie stukowe jak by coś tak wybuchło jak obroty zejdą i muszę go trzymać na obrotach bo nie raz gaśnie nie raz nie. Pali od strzała a z tą regulacja dawki to ja już sam nie wiem, może jakiś czujnik atmosferyczny czy coś no dolnych obrotach nie ds się płynie ruszyć coś jak by tnie. Póki co mogę tylko się domyślać, i chyba stawię na cewki Mo nie raz jak właśnie puszczę gas i spanie z obrotów to jak by coś tam latało na dnie silnika i dusi go i jak dodam gazu to jak by chodzil na 3 Gary ale jak juz przejdzie za 3 tys to gitara xd sorry za skomplikowane wyjaśnienie postaram się opisać w sobotę co i jak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lipca 2018, o 20:34

Re: Er6 opis problemu gaśnie

przez ediuty » 2 grudnia 2019, o 13:48

hejka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 grudnia 2019, o 13:11

Re: Er6 opis problemu gaśnie

przez Damian022 » 2 grudnia 2019, o 22:48

Hello, niestety brak czasu, póki co mogę się tylko domyślać iż muszę używać motor do pracy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lipca 2018, o 20:34

Re: Er6 opis problemu gaśnie

przez inaaga » 12 grudnia 2019, o 21:25

hejka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 grudnia 2019, o 21:18


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości
cron