Szybkie pytania, szybkie odpwiedzi

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Re: Szybkie pytania, szybkie odpwiedzi

przez mailo1 » 16 lipca 2019, o 22:35

Cześć,
Czy są w ogóle gotowe stelaże pod kufer centralny do z1000 po 2014r ?

przez PeacefulHat » 25 lipca 2019, o 04:30

okej, dzieki za info

zzr 600

przez zzr600 » 22 sierpnia 2019, o 22:24

witam panowie wie ktos jak ustawic rozrzad w kawasaki zzr 600
1990 rok albo posiada ktos jakis schemat szukam na necie i nigdzie nie ma

przez Ksieciulo » 6 września 2019, o 17:37

Siema
Trafiło się komuś takie coś?
https://youtu.be/mByvYJiT1eQ

Re: Szybkie pytania:

przez Nakolewole » 11 września 2019, o 22:48

Jest ktoś w stanie podać mi wymiary nakrętki tylnej osi od Zx9r 2000r. felga 5,5cala?

przez Luki800 » 13 września 2019, o 23:01

Witam,
Chcialem zapytać czy w Kawasaki ZX9R z 1999r, jest jaki kolwiek wskaznik poziomu paliwa w zbiorniku, albo rezerwa sie zaswieca?

Z gory dziekuję za informacje.
pozdr

zx6r f2 F2 dławi się

przez bobsonz » 10 października 2019, o 09:31

Witam
Mam problem z zx6r f2 1997r, mianowicie zostało kupione z problemem dławienia się przy obrotach w granicach 7t i problemami z odpalaniem. Problem z odpalaniem zlikwidowałem naprawiając pompę paliwa(wymiana przerywacza) , gaźniki są wyczyszczone bardzo starannie, dysze są odpowiednie jak i iglice oraz poziomy paliwa, filtr powietrza i paliwa nowy, synchronizacja zrobiona - wszystko sprawdzone w serwisówce. Zapchana była też rurka od ogrzewania płynem chłodniczym ale nic nie pomogło. Moto zapala pięknie, na postoju nie ma żadnych problemów chodzi pięknie, można gazować odcinać nic się nie dzieje, nie strzela no miód, ale jak się jedzie czyli przy obciążeniu zaczyna mulić przy tych 7000 obr i po chwili jak je minie to wystrzela jak z procy, troszkę jest lepiej jak gazu dodaje się powoli ale czy filtr powietrza przytkany czy wolny przelot nie ma wielkiej różnicy. No nie mam już pomysłów może ktoś się spotkał kiedyś z podobnym problemem, będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi

Re: zx6r f2 F2 dławi się

przez konserwa » 10 października 2019, o 22:59

bobsonz napisał(a):Witam
Mam problem z zx6r f2 1997r, mianowicie zostało kupione z problemem dławienia się przy obrotach w granicach 7t i problemami z odpalaniem. Problem z odpalaniem zlikwidowałem naprawiając pompę paliwa(wymiana przerywacza) , gaźniki są wyczyszczone bardzo starannie, dysze są odpowiednie jak i iglice oraz poziomy paliwa, filtr powietrza i paliwa nowy, synchronizacja zrobiona - wszystko sprawdzone w serwisówce. Zapchana była też rurka od ogrzewania płynem chłodniczym ale nic nie pomogło. Moto zapala pięknie, na postoju nie ma żadnych problemów chodzi pięknie, można gazować odcinać nic się nie dzieje, nie strzela no miód, ale jak się jedzie czyli przy obciążeniu zaczyna mulić przy tych 7000 obr i po chwili jak je minie to wystrzela jak z procy, troszkę jest lepiej jak gazu dodaje się powoli ale czy filtr powietrza przytkany czy wolny przelot nie ma wielkiej różnicy. No nie mam już pomysłów może ktoś się spotkał kiedyś z podobnym problemem, będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi

Miałem podobnie na ER5 wymieniłem świece,fajki i cewki zapłonowe. I wszystko wróciło do normy. Na samym początku dobrze jeździł dopiero jak się rozgrzał to szarpał strasznie.

przez bobsonz » 16 października 2019, o 10:32

Kable, świece , fajki wymienione , moim zdaniem problem jest paliwowy i czytałem że modele z roczników 1999r. - gdzie był inny typ gaźników już z czujnikiem położenia przepustnic miały podobny problem jak odłączył się przewód podciśnieniowy idący do jakiegoś zaworka pod lampą …. no nie mogę zwalczyć tematu...

Poprzednia strona