Przegląd a tłumik

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Przegląd a tłumik

przez Stanley » 25 czerwca 2019, o 14:25

Cześć Wam.

Znacie jakąś stacje diagnostyczną w Krakowie gdzie puszczą mnie z Dominatorem 115db na 75% obrotów?
Dosyć kłopotliwa jest wymiana tłumika w mojej er6n a i tak do dominatora wrócę więc w sumie sensu brak. Z góry dzięki.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lipca 2018, o 13:38

Re: Przegląd a tłumik

przez mechan » 18 października 2019, o 16:43

Ja nie rozumiem pytania. Jeśli masz coś niesprawne, to wiadomo, że żaden serwis https://www.opel.pl/twoj-opel/akcesoria ... opony.html ani stacja kontroli tego nie przepuści. Ich obowiązują przepisy przecież. Lepiej porób to, co masz do zrobienia i tyle, a nie, że chcesz kogoś na minę wsadzić. W ogóle na Twoim miejscu bym się cieszył, że tak sprawdzają, bo jednak przeglądy są po to , by dokładnie przygotować moto czy auto do jazdy.
 
Posty: 185
Dołączył(a): 18 października 2019, o 16:09

Re: Przegląd a tłumik

przez pukla123 » 11 listopada 2019, o 10:44

Jeśli chodzi o szczegółowe badania technicznie to polecam udać się do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Przeprowadzają badania techniczne wszystkich typów pojazdów: motocyklów, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów a nawet pojazdów specjalistycznych takich jak dźwigi, koparki. Mają dobre ceny i dogodne dla klienta terminy.
 
Posty: 20
Dołączył(a): 18 września 2019, o 15:45


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości