Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez izymczak » 28 stycznia 2020, o 22:13

Kochani podpowiedzcie cos, jakie alarmy przewodowe dobrze sie sprawdzaja? co polecacie?
 
Posty: 49
Dołączył(a): 28 stycznia 2020, o 22:04

Re: Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez teatrik » 30 stycznia 2020, o 21:29

My montowalismy ten alarm https://www.izabezpieczenia.pl/kategori ... rzewodowe/ - dziala przewodowo i mozna wlaczyc go z kilku miejsc. super opcja
 
Posty: 223
Dołączył(a): 30 stycznia 2020, o 21:27

Re: Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez inga » 2 września 2020, o 15:11

Sądzę, że alarm to w każdym biurze podstawa. Dlatego polecam rzucić okiem na instalacje alarmowe Anluks Szczecin: http://anluks.pl/instalacje-alarmowe . Ja mam w domu ich instalację i jestem bardzo zadowolona.
 
Posty: 191
Dołączył(a): 23 października 2019, o 08:29

Re: Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez kuggla » 2 listopada 2020, o 12:07

piernik napisał(a):Zajrzyjcie sobie na stronę b2b.dts-system.pl . Znajdziecie tam ofertę firmy, która specjalizuje się w systemach ochrony. To między innymi monitoring dahua i różne inne systemy alarmowe.

korzystałeś z ich usług, jakie to koszty?

________________________
Wygodna pościel
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29 października 2020, o 16:50

Re: Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez ananaska1 » 18 sierpnia 2021, o 23:50

W celu zapewnienia bezpieczeństwa warto stawiać na różne rozwiązania, które będą się ze sobą uzupełniać. Odpowiedni system alarmowy jak najbardziej. Przydatne też będą odpowiednie kamery przemysłowe do monitoringu . Tylko tutaj to już trzeba wybierać pod kątem takim indywidualnym w zależności gdzie taki system monitoringu będzie zainstalowany. Są teraz bardzo nowoczesne i profesjonalne urządzenia, nie ma z tym problemu. Dobrze nawet porównać sobie różne między sobą, wtedy będzie łatwiej podjąć wiążące decyzje zakupowe.
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 stycznia 2019, o 22:41

Re: Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez rolka » 30 września 2021, o 16:11

Przymierzam się do założenia monitoringu w mojej firmie, jednak zanim to zrobiłam musiałam nieco zgłębić temat. Jest tak wiele rodzajów kamer, że nie wiedziałam na który się zdecydować. Każdy ma jakieś wady i zalety. Ostatecznie jednak wybrałam https://ivel.pl/k467,monitoring-monitor ... y-ahd.html i powiem wam, że był to strzał w dziesiątkę.
 
Posty: 433
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Re: Alarm do biura? jak sie zabezpieczyc?

przez motorowerzysta » 4 marca 2022, o 18:24

Ja również jestem ogólnie zwolennikiem posiadania różnego rodzaju zabezpieczeń i właśnie dlatego przede wszystkim wiem, że warto jest go mieć. Już zresztą wiem, iż systemy monitoringu Poznań są warte tego aby pojawiły się również i u nas. Właśnie dlatego polecam każdemu ich posiadanie.
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 25 gości