Wycena powypadkowa, odszkodowanie, wycena, sprawa

przez huragan » 24 grudnia 2013, o 11:40

OC
 
Posty: 328
Dołączył(a): 16 grudnia 2011, o 04:06
Lokalizacja: ZS

Re: Wycena powypadkowa, odszkodowanie, wycena, sprawa

przez piters » 26 listopada 2020, o 14:02

Dodam od siebie, że w przypadku ubezpieczeń obowiązkowych jakimi są ubezpieczenia OC, nie ma tak naprawdę znaczenie, gdzie je wykupimy, z tego względu, że ich parametry, zostały określone w ustawie i nie mogą być mniejsze. Oznacza to, że głównym kryterium (w przeciwieństwie do ubezpieczenia AC) jest cena.
Dlatego przed podjęciem decyzji, o tym, gdzie ubezpieczamy auto, warto jest to sprawdzić i porównać w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeń.
Zwłaszcza, że ceny poszczególnych polis OC, potrafią różnić się od siebie o kilkadziesiąt procent.
Jeśli chodzi o ubezpieczenie AC, dobrze jest oczywiście wczytac się w zakres tego ubezpieczenia. Obecnie dobre warunki ma Compensa https://www.compensa.pl/ .
 
Posty: 387
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Re: Wycena powypadkowa, odszkodowanie, wycena, sprawa

przez kask17 » 7 kwietnia 2021, o 11:40

Uległam wypadkowi. Na szczęście jestem objęta ochroną prawną przez firmę podaną w linku. Dzięki nim mogę dochodzić swoich praw i w dużej mierze zyskać rekompensatę szkód, które powstały w ostatnim wypadku.
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sierpnia 2019, o 22:18

Re: Wycena powypadkowa, odszkodowanie, wycena, sprawa

przez rolka » 3 sierpnia 2021, o 19:26

Wiecie o tym, że większość odszkodowań jest zaniżonych? Dlatego dobrze jest mieć namiar na firmę, która zajmuje się takimi kwestiami jak dopłata do odszkodowania Sama miałam okazję korzystać z pomocy w tym temacie i uważam, że po prostu warto być zorientowanym.
 
Posty: 433
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości