Strona 1 z 1

Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

PostNapisane: 25 kwietnia 2017, o 13:16
przez Kubusplay
Witam!
Ja bardzo prosilbym o pomoc techniczną.
Ostatnio wlalem do Quada rope zamiast benzyny. Oczyscilem rope z baku i gaźnika. Jezdzil jeszcze dosc w miare. A dzis ciezko mu bylo ruszyc z miejsca. Na ssaniu tylko ruszyl. I wogule calkiem inaczej chodzil, jakby"musial" jezdzic. Co mam jeszcze zrobic aby rozwiązac ten problem? Quada jakby przymula caly czas

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

PostNapisane: 25 kwietnia 2017, o 13:30
przez dayan
Wymień świece dla pewności.

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

PostNapisane: 28 września 2018, o 20:15
przez heniutek
U mnie było podobnie i chyba też była kwestia wymiany świec. Nie wiem, czy czegoś jeszcze czasem nie wymieniałem z tej okazji. To było jedno z moich pierwszych zamówień na https://duo-quatro-moto.pl/ i musiałbym sprawdzić, co jeszcze było wymieniane. Dobrze, że motor już jest w pełni sprawny i mimo pomyłki sprawuje się wyśmienicie.

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

PostNapisane: 3 listopada 2018, o 11:07
przez holam
świece wymień

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

PostNapisane: 10 czerwca 2022, o 13:27
przez kuggla
W sytuacji, gdy wlejemy złe paliwo najważniejsze to nie odpalać motocykla. Gorzej, jak już zdążyliśmy przekręcić kluczyk... Paliwo można wypompować, najlepiej tego samego nie robić tylko poszukać, czy na najbliższej stacji nie ma takiej możliwości. Później lejemy właściwym paliwem. To tak na przyszłość, jak ktoś będzie miał podobną sytuację :) a w Twojej sytuacji, jak już widać objawy to pozostaje wymienić świece.

__________________
polecana pościel bawełna

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

PostNapisane: 25 sierpnia 2022, o 16:46
przez motorowerzysta
Jeszcze mi się nigdy taka sytuacja nie zdarzyła, ale domyślam się, że jest to bardzo stresująca sytuacja. Jeśli faktycznie nadal wspominamy o paliwie to polecam każdemu zapoznanie się z fajnym materiałem. W artykule https://bziuk.pl/ktore-paliwo-jest-najb ... -oplacalne opisano bardzo dokładnie które paliwo jest najbardziej opłacalne.