Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

Wszystko o quadach kawasaki

Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

przez Kubusplay » 25 kwietnia 2017, o 13:16

Witam!
Ja bardzo prosilbym o pomoc techniczną.
Ostatnio wlalem do Quada rope zamiast benzyny. Oczyscilem rope z baku i gaźnika. Jezdzil jeszcze dosc w miare. A dzis ciezko mu bylo ruszyc z miejsca. Na ssaniu tylko ruszyl. I wogule calkiem inaczej chodzil, jakby"musial" jezdzic. Co mam jeszcze zrobic aby rozwiązac ten problem? Quada jakby przymula caly czas
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwietnia 2017, o 13:12

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

przez dayan » 25 kwietnia 2017, o 13:30

Wymień świece dla pewności.
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 08:52

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

przez heniutek » 28 września 2018, o 20:15

U mnie było podobnie i chyba też była kwestia wymiany świec. Nie wiem, czy czegoś jeszcze czasem nie wymieniałem z tej okazji. To było jedno z moich pierwszych zamówień na https://duo-quatro-moto.pl/ i musiałbym sprawdzić, co jeszcze było wymieniane. Dobrze, że motor już jest w pełni sprawny i mimo pomyłki sprawuje się wyśmienicie.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 września 2018, o 19:48

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

przez holam » 3 listopada 2018, o 11:07

świece wymień
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 listopada 2018, o 17:21

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

przez kuggla » 10 czerwca 2022, o 13:27

W sytuacji, gdy wlejemy złe paliwo najważniejsze to nie odpalać motocykla. Gorzej, jak już zdążyliśmy przekręcić kluczyk... Paliwo można wypompować, najlepiej tego samego nie robić tylko poszukać, czy na najbliższej stacji nie ma takiej możliwości. Później lejemy właściwym paliwem. To tak na przyszłość, jak ktoś będzie miał podobną sytuację :) a w Twojej sytuacji, jak już widać objawy to pozostaje wymienić świece.

__________________
polecana pościel bawełna
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29 października 2020, o 16:50

Re: Wlalem zle paliwo. Jak naprawic objawy?

przez motorowerzysta » 25 sierpnia 2022, o 16:46

Jeszcze mi się nigdy taka sytuacja nie zdarzyła, ale domyślam się, że jest to bardzo stresująca sytuacja. Jeśli faktycznie nadal wspominamy o paliwie to polecam każdemu zapoznanie się z fajnym materiałem. W artykule https://bziuk.pl/ktore-paliwo-jest-najb ... -oplacalne opisano bardzo dokładnie które paliwo jest najbardziej opłacalne.
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość