Wyścigi Uliczne

Rozmowy na temat sportu mototocyklowego, moto gp, żużel itp

Jaki rodzaj wyścigów ubóstwiasz??

Torowe, WSBK Moto GP itp.
2
20%
Uliczne, Manx & Macau GP itp.
7
70%
WSK'ą po lesie
1
10%
 
Liczba głosów : 10

Wyścigi Uliczne

przez Raf » 24 lutego 2012, o 17:18

Nie wiem czy wiecie ale w Czechach są organizowane uliczne wyścig :-P i, coś na wzór TT na wyspie Man i Macau GP :mrgreen: , ta seria wyścigowa składa się z kilku rund ( bodajże pięciu ). Zamieszczam w tym temie, linka do strony na której jest sporo info. o tych wyścigach ;> może ktoś zechce podjechać i obejrzeć jak takie coś wygląda u pepiczków lub spróbować swoich sił 8-). Wiem że wyścigi uliczny organizowane są jeszcze w Niemczech i Holandii jednak nie mam żadnych konkretnych info. o tym (są to raczej mniejsze lokalne imprezy) :-/ , w PL o ile dobrze pamiętam rozegrało się kiedyś GP łodzi?? ;-) ale to były chyba tylko przeloty po ustalonej trasie bez pomiaru czasu ani żadnych rankingów. Nie jestem pewien ale chyba istnieje coś takiego jak puchar, mistrzostwa europy w wyścigach ulicznych :-P jeśli ktoś ma więcej wiedzy o tych cud miód imprezach niech się tym podzieli :-D

link do strony

P.s
nie wiem czy to dobry dział na ten temat :lol: klik
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lutego 2012, o 13:52
Lokalizacja: Zgorzelec

przez marek760i » 24 lutego 2012, o 19:13

to nie tak ot hot, trzeba miec najsampierw licencje miedzynarodowa, zeby tam startowac
 
Posty: 713
Dołączył(a): 15 listopada 2008, o 22:06
Lokalizacja: OGL


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości