serwis Ratka- motocykle...

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

przez bimoto » 14 marca 2011, o 22:57

A co oznacza uczciwa cena za usługę?
Jeśli ja jestem serwisantem i mam jasno określone o czym klient jest informowany 100pln netto za roboczogodzinę.
To jakim cudem pracując 2h i otrzymując zapłatę 200pln netto klient potem może stwierdzić i żądać ze wziąłem za dużo?
Opanujcie się , nie ma takiej możliwości!!
Warsztat ma pracowników , ludzi do utrzymania , pomieszczenia itp
Trzeba było prosić o wycenę i się zgodzić na naprawę albo nie.
Nikt go nie zmuszał do naprawy w tym serwisie , a to wolny kraj.
 
Posty: 385
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 16:46
Lokalizacja: Sieradz

przez kaszub » 15 marca 2011, o 00:00

bimoto, nie przesadzaj bo to nie uczciwa cena za to to zdzierstwo tylko - trafili na chłopaka który się nie zna i najlepiej go wyruchać bez mydła

GŁUPI - to najlepiej zedrzeć z niego - brak słów

co do wymiany świec w zx12 r to głupoto z opuszczaniem silnika ,zaciekawiło to mnie i musiałem o pytać bo coś nie mogłem w to uwierzyć bo akurat w 12 nie widziałem dojścia -Mechanik może nagrać filmik wymiany świec bez opuszczania silnika w zx12r :lol:
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez jewon » 15 marca 2011, o 00:03

dać sie da ale jak widziałem poobdzierane łapy i wkurwiona mine gościa co to robił ... :mrgreen:
 
Posty: 1117
Dołączył(a): 10 października 2010, o 23:29
Lokalizacja: Jaworzno

przez kaszub » 15 marca 2011, o 00:24

jewon, w 6 -sce tez 1-4 cholera strzela wyciągnąć świece i tez obdarłem paluchy ale zx12 to też bajka ale jak ktoś często w tym grzebie to wie jak podejść do tego -lata praktyki

Mnie za przeproszeniem wkurwia zdzierstwo

synchronizacja gaźników w mojej jak pytałem bo nie miałem sprzętu 250zł w 3m
znalazłem po poszukiwaniach za 80zł i mi zrobiono to na moich oczach umówiony na czas -godzinę która się umówiłem- a warsztat tez musi opłacić czynsz za punkt itp ale uczciwy mechanik -nie jakiś co robi dorywczo u siebie w domu i może wtedy zejść z ceny ,ale prowadzi warsztat zarejestrowany :!:

MAŁY PRZYKŁAD

W poniedziałek dałem dowód w 3m do przetłumaczenia irl dowód rejestracyjny samochodu pani mi powiedziała 430zł za przetłumaczenie przez przysięgłego :shock: ,wkurwiłem się i pojechałem do innego miasta 100zł pytam się ile 2 krotnie bo nie wierzyłem ,tak bo znaków jest sporo odebrałem tak jak jak chciałem na środę w 3m to samo na środę i co 300zł w suchym -kurwica mnie bierze jak widzę takie dziadostwo inny by zapłacił może i zal mi takich ludzi że w huja robią

Przepraszam musiałem ,soory za ....... pytajcie się jakie cenny może to będzie dla innych przykładem zanim komuś się odda moto
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez dekanian » 15 marca 2011, o 18:13

kaszub uważasz mnie za głupka ? TAK/NIE
 
Posty: 32
Dołączył(a): 3 marca 2011, o 00:06
Lokalizacja: Rybnik

przez kaszub » 17 marca 2011, o 13:31

dekanian, nie zrozumiałeś mnie ,może i źle to sformułowałem to wyjaśniam ci

nieznającego się -najlepiej wy huj-ać :!: a poza tym temat chyba wyczerpany ,skoro się dowiedziałeś wszystkiego
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez Jce_Man » 17 marca 2011, o 17:48

nie rozumie o co wy tutaj tak pianę bijecie , krótka piłka przed usługa idę podaję konkrety co jest do zrobienia koleś mi wylicza cena , jeśli mi odpowiada robię , nie jadę do następnego i już , nikt nikogo nie zmusza , zróżnicowanie cen jest wszędzie , i przykładowo jeżeli koleś zatrudnia x ludzi kupił sprzętu za duży x kasy , to nie oszukujmy się że zrobi tą sama usługę za kasę za jaką wykona to pan Mieciu w swoim malutkim warsztacie , ale oczywiście w Polsce się tak przyjęło że każdy chciał by wszystko zrobić najlepiej za przysłowiową flaszkę
 
Posty: 213
Dołączył(a): 17 czerwca 2007, o 23:08
Lokalizacja: xxx

przez satanic_masta » 17 marca 2011, o 18:19

ale 1200zl za dwa lozyska to raczej duzo...
 
Posty: 369
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 21:45
Lokalizacja: k-g/p-

przez bimoto » 17 marca 2011, o 18:20

Jce_Man napisał(a):że każdy chciał by wszystko zrobić najlepiej za przysłowiową flaszkę

Dokładnie , PRL już się skończył panowie a zarabiać na byt trzeba...
Tak się tylko mówi ,że drogo , ale jak by któryś z was prowadził tego typu działalność to po podliczeniu podatków , czynszu , ludzi itp wcale nie wychodzą różowe kwiatki...
 
Posty: 385
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 16:46
Lokalizacja: Sieradz

przez Jce_Man » 17 marca 2011, o 18:33

satanic_masta, ale czy ktokolwiek kogokolwiek zmusza do robienia u nich ??? jeżeli usługa została wykonana bez żadnych zastrzeżeń to o co chodzi ?? jeżeli warsztat jest nie na moją kieszeń to jadę do następnego . jedynie ten rachunek mogli by trochę czytelniejszy zrobić .
 
Posty: 213
Dołączył(a): 17 czerwca 2007, o 23:08
Lokalizacja: xxx

przez Lester1970 » 17 marca 2011, o 18:41

No koments :-P
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 18 września 2009, o 09:05
Lokalizacja: ????????

przez dekanian » 17 marca 2011, o 19:04

Post mój miał charakter informacyjny jeśli chodzi o ten serwis, osoby czytające wiedzą czy oddawać tam swój motocykl czy nie (o to chodzi w tym dziale).

Ja osobiście dziękuje za uwagi i zgadzam się w 100%. Byłem w motor-hausie w Rybniku, byłem u Ratki w Mikołowie i dochodzę do wniosku że ciężko o dobry serwis, który skasuje "normalnie" za usługę ... No cóż tym razem uderzę do Zabrza, zdam relacje co i jak.

Miejmy nadzieję że "kto szuka ten znajdzie" dobry serwis.
 
Posty: 32
Dołączył(a): 3 marca 2011, o 00:06
Lokalizacja: Rybnik

przez kaszub » 17 marca 2011, o 19:13

Napiszcie mi czy ta cena jest faktycznie taka ogromna za wykonanie tej usługi ?

Pozdrawiam , Bartek[/quote]

To było pytanie kolegi wiec osoby się wypowiedziały i chyba czas zamknąć
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość