Kombinezon motocyklowy tekstylny

kaski, rękawice, kombinezony, żółwie co gdzie po ile..

Moderator: michu

przez miecu » 12 maja 2010, o 19:58

kowaal11, suwaki sa raczej uniwersalne ja mam wyzej wspomniana adrenaline a spodnie cycle spirit :-) ojciec na odwrot spodnie adrenaline a kurtke cycle
 
Posty: 484
Dołączył(a): 2 grudnia 2007, o 23:58
Lokalizacja: Lublin

przez Bartollini » 13 maja 2010, o 09:54

kowaal11 napisał(a):Panowie pytanko jeszcze czy np Kurtka z firmy YYY będzie pasowała do spodni firmy ZZZ aby spiąć suwakiem ? ? ? czy przeważnie jest tak że jedna firma ma takie suwaki a inna inne?


Ja mam kurtke modeki i spodnie Cycle Spirit i różnią się kilkoma ząbkami co w niczym nie przeszkadza.
W najgorszym przypadku wszyjesz w spodnie suwak od kurtki.
 
Posty: 333
Dołączył(a): 18 marca 2009, o 15:13
Lokalizacja: Warszawa

odzież Leoshi

przez noleg » 26 marca 2011, o 19:32

czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat ciuchów Leoshi ew. Adreneline? muszę mojej lepszej połowie kupić ubrania.
thx
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 marca 2011, o 21:07

przez rat » 17 maja 2011, o 14:46

leosi sa calkiem ok, kupilem swojej dziewczynie, jak za ta cene to super
 
Posty: 941
Dołączył(a): 20 lutego 2008, o 18:37
Lokalizacja: S

kombinezon motocyklowy tekstylny

przez Anty_kk » 24 lipca 2011, o 20:22

Witam.
Jak w temacie, zamierzam ubrać się na motocykl. Chcę ciuchy tekstylne w kwocie max 1500 zł.
Znalazłem kilkanaście pozycji, ale żeby nie robić śmietnika podam tylko firmy. i tu prośba do Was, żebyście mi poradzili które firmy wziąć pod uwagę, a zatem
kurtki
RET; RST; Modeka; Adrenaline; Nitro; 4-bikes; Rebrlhorn; NITRO; OZONE; 4-biker
spodnie
MOTTOWEAR; ALPINESTRAS; PROBIKER; NITRO; 4-RIDER; RST ,


rękawice motocyklowe
buty motocyklowe

odpowiednie tematy jesli chodzi o reszte
Ostatnio edytowano 24 lipca 2011, o 21:34 przez Anty_kk, łącznie edytowano 2 razy
 
Posty: 442
Dołączył(a): 7 kwietnia 2009, o 21:19
Lokalizacja: Srebrna

Re: Ubiór tekstylny (kurtka, spodnie, rękawice, buty) max 15

przez Herdi » 24 lipca 2011, o 20:30

Ja osobiście jeżdżę w Richa, przeżyła 2 szlify i jest cała !! zlazła tylko odblaskowa farba z gumek z logo na barkach haha a kapota ma 2 sezony. nie cieknie, odpinana podpinak membrana na stałe. Rzepy jak nówki a śmigam moto non stop, puchą tylko jak już nie mam wyjścia. Wspólas jeźdezi w modece i cieknie, rzepów praktycznie już nie ma, poza tym to w zasadzie chwali.
Adrenalina to taka sobie z opowiesci kleintów, bo sam w tym nie jeździłem, mam jeszcze oprócz Richa, drugie portki Felixa i zasadniczo mogę pochwalić :) choć może nie są tak komfortowe ja Richa.
RST robi naprawdę fajne ciuchy, a o Probiker słyszałem rozmaite historie - pomyśl jeszcze może nad Ixon'em :)
 
Posty: 258
Dołączył(a): 22 lipca 2011, o 07:23
Lokalizacja: Castel de MotoJama

przez seba601s » 24 lipca 2011, o 21:21

http://moto.allegro.pl/producent-spodni ... 48133.html
Ja rok temu kupiłem u tego producenta spodnie plus kurtka cena 450 za komplet chyba było czy coś tak ok.500..chyba znów u niego kupie bo spodnie mi Panowie z karetki pocieli,ale sie jeszcze zastanowię bo w upalne dni to w tym było mi ciepło,nawet te wywietrzniki nie wiele dają. Ale robią w razie czego poprawki krawieckie i naprawy ubrań u nich kupionych. Nie wiem czy w innych podobnych spodniach też jest tak ciepło w upalne dni...
 
Posty: 634
Dołączył(a): 24 sierpnia 2010, o 15:48
Lokalizacja: katowice

przez hajen » 24 lipca 2011, o 23:24

Cześć, podałeś Rebelhorn. Akurat tak się stało, że kupiłem niedawno kurteczkę tej firmy. Dokładny model to Rebelhorn Dynamic. Co mogę o niej powiedzieć - bardzo lekka i wygodna. Posiada 2 podpinki (które można spiąć ze sobą). Sama kurtka to prawie siatka z ochraniaczami, lekka, bardzo wygodna i przewiewna. Do tego podpinka przeciwdeszczowa i nieprzewiewna z którą jeżdżę w takie dni jak teraz. Nie zakładałem jeszcze podpinki ocieplającej, bo w taką pogodę mimo 10 stopni chyba bym się ugotował. Ma bardzo fajne rzepy pod szyją, przez co nie wieje pod brodą i jest ciepło. Ogólnie jeździłem dzisiaj w deszczu i komfort na wysokim poziomie.

Może Wam się to wydawać bajką, w końcu kurtka za 469zł, ale to nowa firma, wchodzi na rynek i musi jakoś walczyć o klientów :) Póki co mnie nie zawodzi. Link do kurtki: http://www.4ride.pl/index.php/kurtka-te ... namic.html

Oczywiście jest zamek do spodni. Wcześniej przymierzałem Modekę Shield Pro, Büse B.Racing Jacke, jakąś jedną z tańszych Dainese i jedynie Modeka była wygodniejsza, ale za to 200zł droższa.


PS. Adrenaline bym omijał :)
hajen
 

przez seba601s » 25 lipca 2011, o 08:39

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu macie jak sie sprawdziły spodnie tej firmy i inne ciuchy rekawice Revolution(59zł),spodnie(200zł),kurtka nie pamietam jakie firmy(10zł),pas(10zł),buty(30zł),kask Airoh(chyba 450zł),bielizna i kominaiarka nie ruszona...koszt całości w miom przypadku nie przekroczył 1000zł...
 
Posty: 634
Dołączył(a): 24 sierpnia 2010, o 15:48
Lokalizacja: katowice

przez Anty_kk » 25 lipca 2011, o 22:32

Herdi a możesz coś ięcej napisać o tej firmie? to polska marka? bo nawet cen nie ma u nich na stronie
 
Posty: 442
Dołączył(a): 7 kwietnia 2009, o 21:19
Lokalizacja: Srebrna

przez Herdi » 25 lipca 2011, o 22:59

Ciuchy naprawde zajebiste, kiedyś jeździłem w ich kombi i po prostu bajka.
Musisz zadzwonić bo widze że stronki się zmieniły i już nie ma cenników. Zapytaj ich kto koło ciebie ma ich przedstawicielstwo i poproś o cennik.

Pytaj dokładnie co chcesz wiedzieć, bo strasznie ogólne to Twoje pytanie.
 
Posty: 258
Dołączył(a): 22 lipca 2011, o 07:23
Lokalizacja: Castel de MotoJama

przez Anty_kk » 25 lipca 2011, o 23:27

Warszawa, więc możesz mi podrzucić namiary :)

[ Dodano: 26 Lipiec 2011, 23:17 ]
Zrobię tak że pojadę do scooterlandu w Warszawie i tam coś wybiorę

[ Dodano: 8 Sierpień 2011, 20:28 ]
Co do tego sklepu to się zawiodłem bo praktycznie samą modekę mieli, ale może taki kiepski wybór bo końcówka sezonu? innych sklepach też kiepsko z wyborem. aż trafiłem do retbike'a łomiankach. przede wszystkim profesjonalna obsługa co ważne szczególnie dla "zielonego" w tych tematach czyli dla mnie :) ale do rzeczy. kupiłem sobie to:
http://www.retbike.pl/katalog/kurtki_te ... ret_voyage
http://www.retbike.pl/katalog/spodnie_t ... /retvector
http://www.retbike.pl/katalog/rekawice/ ... ed_formula
http://www.retbike.pl/katalog/buty/ret_drug_nowosc_2010
na razie napisze tyle że jest wygodnie
 
Posty: 442
Dołączył(a): 7 kwietnia 2009, o 21:19
Lokalizacja: Srebrna

Re: Kombinezon motocyklowy tekstylny

przez optimus » 21 marca 2022, o 11:12

Sam obecnie szukam jakiejś kurtki na wiosnę.
 
Posty: 360
Dołączył(a): 25 października 2019, o 07:56

Re: Kombinezon motocyklowy tekstylny

przez piters » 21 marca 2022, o 12:08

Co do marki rebelhorn to tak mają oni ciuchy w dobrej cenie z wytrzymałych materiałów, nawet coraz lepiej wykończone, że tak powiem dają więcej za mniej. Też jak koledzy wyżej piszą problemy tych ciuchów to zamki i rzepy. Ja przejeździłem 2 sezony w Corby Pro (czy jakoś tak) i to jest spoko kurtka ale trzeba liczyć się z tym że w drugim sezonie się zaczyna psuć tak jak wszyscy piszą lecz uwaga, nadal warto je kupić ponieważ wymiana zamka i rzepów zrobi większość krawcowych co ma mocniejsze maszyny do szycia (bo cordurę i to parę warstw się ciężko szyje) i taka usługa wyniesie Cię do 150 zł jak weźmiesz markowy zamek i rzepy więc to się nadal bardzo opłaca.
https://moto-tour.com.pl/pl/products/ku ... 27235.html

Jeśli szukacie czegoś w dobrej cenie w stosunku do jakości, polecam ten model.
 
Posty: 387
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości