spodnie motocyklowe

kaski, rękawice, kombinezony, żółwie co gdzie po ile..

Moderator: michu

przez Ziutek » 21 kwietnia 2012, o 18:48

Sam jestem teraz w trakcie wyboru jakiś spodni motocyklowych(tekstylnych) i z chęcią chciałbym poznać opinie innych na temat tych spodni.

Ja również skłaniam się ku firmie Rebelhorn, może dlatego, że kupiłem ich kurtkę i na razie jestem zadowolony ;)

Może ktoś miał styczność ze spodniami w/w firmy, a dokładniej modelami Hiflow lub Motion?

przez czarny » 21 kwietnia 2012, o 19:36

i regulowanej szerokości nogawki co z kolei posiada model BLOCK.

no tak ale mi to tak czy tak nie wystarcza a tu widze zamek jeszcze niżej niż u mnie. JaK masz prawdziwe sportowe buty z dużą ilością ochraniaczy i plastiku to możesz zapomnieć żeby naciągnąć na nie spodnie :-D

Re: spodnie motocyklowe

przez Cit » 11 grudnia 2020, o 14:08

Jestem na etapie kompletowania sobie całościowego stroju. Wolałbym osobno kurtkę plus spodnie niż kombinezon. Głównie pod katem praktyczności oraz wykorzystania na co dzień. Kurtkę już mam na oku. Ale bardziej zastanawiam sie nad spodniami. Jakieś opinie o firmie Shima i o ich spodniach skórzanych? Czy szukać czegoś innego? Może byście ewentualnie polecili cos w cenie do max 1000 zl?

Biorę pod uwage równiez ten kombinezon
https://moto-tour.com.pl/pl/products/ko ... 38650.html

Poprzednia strona