Wynajęcie samochodu osobowego - gdzie we Wrocławiu?

Gdzie warto pojechać, co zwiedzać, czas, utrudnienia. Pisz o ciekawych miejscowościach ktore są warte odwiedzin..

Moderator: michu

Wynajęcie samochodu osobowego - gdzie we Wrocławiu?

przez piters » 11 listopada 2019, o 09:27

Czeka mnie kilkudniowy wyjazd do Wrocławia, wszystko na to wskazuje, że będę musiał wynająć samochód. Pytanie, tylko gdzie i na jakich warunkach? Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?
 
Posty: 386
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Re: Wynajęcie samochodu osobowego - gdzie we Wrocławiu?

przez optimus » 13 listopada 2019, o 10:19

Też jestem zwolennikiem, wynajęcia - po co jechać tyle kilometrów własnym samochodem, tracić czas - skoro można skorzystać z jednej z kilku wypożyczalni samochodów we Wrocławiu.
Oczywiście na początku trzeba sprawdzić poszczególne oferty, zapoznać się z warunkami najmu auta, przeczytać umowę, wybrać jakąś formę zabezpieczenia (kucja zwrotna, zabezpieczenie środków na koncie) Opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo.
Procedura jest raczej prosta, bo można to zrobić w wielu przypadkach przez Internet.
 
Posty: 359
Dołączył(a): 25 października 2019, o 07:56

Re: Wynajęcie samochodu osobowego - gdzie we Wrocławiu?

przez motorowerzysta » 3 lutego 2020, o 21:48

Ja sobie raczej nie przypominam żebym kiedykolwiek wynajmował samochód osoby u nas w kraju. Za każdym razem po prostu miałem swój pojazd i on mi całkowicie wystarczał. Tym bardziej, że korzystałem z możliwości jaką daje sprawdzenie auta przed kupnem Warszawa i jestem zdania, że taka opcja jest bardzo przydatna.
 
Posty: 1376
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Wynajęcie samochodu osobowego - gdzie we Wrocławiu?

przez Viola94 » 26 lutego 2020, o 13:09

Gdy ciekawi Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo dobrych treści na ten temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - http://seat4x4.pl .
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 lutego 2020, o 15:05


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość