Domki nad morzem

Gdzie warto pojechać, co zwiedzać, czas, utrudnienia. Pisz o ciekawych miejscowościach ktore są warte odwiedzin..

Moderator: michu

Domki nad morzem

przez szybkiandrzej » 9 grudnia 2020, o 00:11

Witam, w wakacje planuję wyprawę motocyklem nad morze i szukam domków do wynajęcia. Patrzyłem miejscowości i przypadły mi do gustu rowy domki. Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca na pobyt to piszcie. Chętnie rozważę wasze propozycje.

Re: Domki nad morzem

przez magdzia » 1 lutego 2021, o 13:01

A co powiecie też przykładowo na kempingi chorwacja? Ja ostatnio widziałam kilka ciekawych propozycji w tym zakresie i powiem wam, że to w sumie fajny pomysł na spędzenie wakacji... Można przeżyć w ten sposób niezapomnianą przygodę na pięknym terenie.

przez Wiolett » 18 lutego 2021, o 11:19

Wynajęcie całego domku to super pomysł na wakacje, na wybranie się nad morze ze znajomymi, rodziną. Zresztą nad morzem można i liczyć na bardzo dużo fajnych atrakcji. Ja przekonałam się do desek sup, sprzęt nie jest drogi, też łatwo mogę je spakować do samochodu. Tu też plecak nieprzemakalny był dobrym zakupem.

przez piernik » 4 marca 2021, o 11:23

Nie trzeba wcale wynajmować domku. Można też wynająć przyczepę campingową :) Myślę, że to będzie niezapomniane przeżycie. Taką możliwość oferuje wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/ .