Kawasaki zx6r 1998r problem z wkrecaniem sie na obroty

Ogólne rozmowy o motocyklach...

Moderator: michu

Kawasaki zx6r 1998r problem z wkrecaniem sie na obroty

przez Dawid35ino » 28 maja 2020, o 07:43

Witam jestem tu nowy i nie wiem czy w dobry dzial wpisalem swoj problem ale na nic innego nie moge kliknac. Ale wracajac do tematu mam taki problem ze swoja kawa ze po odpale iu z rana wiadomo na lekkim ssaniu odpala od strzala nawet i bez ssania odpala od strzala ale po chwili zgasnie swiece wymienione gazniki zsynchronizowane saiece stare w super stanie bardzo dobrze przepalone wszystkie cztery a problem jest taki ze gdy sie jiz rozgrzeje to na wolnych obrotach od 1000 do ok 3000 jak gazuje to delikatnie przerywa tak jak by na trzy gary chodzil jak rusze na pierwszym biegu to chwile ma powera pozniej sie na chwile tak jak by stanal w miejscu i po chwili zalapie i dalej jedzie taka jak by turbodziura dluzsza w dieslu jesli ktos mial taki problem to bym filmik wyslal moze byloby bardziej dokladnie wyjasnione po przez przesluchanie tego jak chodzi silnik chyba ze dosyc jasno wyjasnilem ten problem jest to moj pierwszy scigacz wczesniej mialem enduraki i nie bylo takich problemow z jednym garem heh ale jesli ktos wie co mam zrobic prosze o podpowiedz moze czyszczenie gaznikow???
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2020, o 21:36

Re: Kawasaki zx6r 1998r problem z wkrecaniem sie na obroty

przez Tesla » 24 października 2020, o 11:00

Zawsze zaczynaj od świec. Potem zmień stację paliw:-) i filtr paliwa bo japońce są ogólnie wrażliwe na jakość paliwa. Daj znać jak sobie poradziłeś bo pół roku minęło a nikt Ci nie odpowiedział.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 kwietnia 2020, o 12:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości