Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

Przedstaw się napisz coś o sobie i oczywiście pokaż swój motocykl...

Moderator: michu

Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

przez szellook » 8 listopada 2016, o 20:25

Witam,
To jest małe zaproszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany oferuje działaczom społecznym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program finansuje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Warsztaty zaplanowano Na Górnym Śląsku, ale noclegi i wyżywienie i bilety za transport także pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli jakiś aktywista NGO nie zdąży uczestniczyć w tegorocznej edycji cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co sześć miesiący.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 listopada 2016, o 22:34

Re: Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

przez szellook » 17 listopada 2016, o 17:51

Witam serdecznie,
To jest krótkie zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to może temat trochę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany , rusza z tegoroczną odsłoną programu grantowego dla wszystkich organizacji non profit. Można uzyskać gotówkowe dofinansowania na sumę nieprzekreczającą 20 tysiecy PLN. Wsparcie na akcje społeczne dotyczące edukacji, budowanie kapitału społecznego lub też rozwiązania wspierające elektroniczne państwo. Z programu wyłączeni są jednostki i organizacje polityczne, wspólnoty wyznaniowe, urzędnicy i samorządowcy, korporacje. Na tej stronie można znaleźć info dla chętnych: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma określonego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie analizowane są na bieżąco i cały rok.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 listopada 2016, o 22:34

Re: Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

przez dzoanna » 26 kwietnia 2019, o 18:18

Pewnie każdy będzie się rozliczać z urzędem skarbowym. Uważam ,że żaden Pit nie powinien być pusty - warto wspomagać takie inicjatywy. Warto przy tej okazji pomyśleć o potrzebujacych. Mam tu na myśli dzieci, które na prawdę potrzebuja wsparcia. jest wiele fundacji które warto wspierać między innymi fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/
 
Posty: 101
Dołączył(a): 19 października 2018, o 13:23

Re: Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

przez Kazikdobry » 15 listopada 2021, o 13:10

Fundacja na rzecz rozwoju sztuki i promocji zdrowia https://kamienica1.pl/misja/
Zachęcam do wspierania.
Ja swój 1% oddaję co roku.

Obrazek
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 marca 2019, o 14:18

Re: Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

przez lilac » 10 stycznia 2022, o 12:57

Jest wiele celów, jakie warto wspierać. Ja wam powiem, że myślę nawet o takiej www.dotuje.pl/s/projekty dozie zbiórek. Co miesiąc znajdę taką, której będę mogła wpłacić moje przeznaczone na charytatywność 20 zł. Co wy na to? Warto o tym pomyśleć?
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 września 2020, o 13:37

Re: Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

przez teatrik » 30 maja 2022, o 15:27

Jest taka fundacja pomocy dzieciom https://rik.pl/ I naprawdę podziwiam ich pracę. Staram się ich jak tylko mogę to wspierać i przekazywać 1% podatku
 
Posty: 227
Dołączył(a): 30 stycznia 2020, o 21:27


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości