pawilon ekspresowy 3,4 x 3,4 niebieski

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

pawilon ekspresowy 3,4 x 3,4 niebieski

przez Roastedgt » 20 lipca 2021, o 21:23

Witam, jeśli szukacie do swojego ogrodu takich rzeczy jak np. pawilon ekspresowy 3,4 x 3,4 niebieski to polecam zajrzeć na tą stronę. Pawilon świetnie sprawdzi się w zaciszu domowego ogródka, działki lub podczas imprez okolicznościowych a także pewnie dla niektórych nawet jako pawilon handlowy na wszelakie festyny i imprezy integracyjne. Pawilon zakrywa swoim dachem wystarczającą powierzchnię aby ustawić pod nim stół dla 8 osób wraz z krzesłami oczywiście. Kolor poszycia w kolorze antracytu zapewni Nam designerski klimat a także sprawi , że wszelkie zabrudzenia materiału nie będą nas tak dotykać jak przy jasnych kolorach.
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 stycznia 2020, o 04:15

Re: pawilon ekspresowy 3,4 x 3,4 niebieski

przez paszket » 18 października 2021, o 22:50

Super pomysł na taki pawilon. Tylko to trzeba mieć naprawdę duży ogród aby się sprawdziło. ja sam nie wiem czy taki większy byłoby gdzie rozłożyć. Zwłaszcza, że moja żona kocha kwiaty i co roku sadzi mnóstwo nowych. Mamy naprawdę mało wolnej trawy obecnie w ogrodzie. Jeśli szukacie gdzie można zamawiać zarówno sadzonki kwiatów jak i akcesoria do ogrodu jak koszyki do sadzenia cebul to koniecznie zobaczcie na ofertę Florexpol. Sprawdzony sklep online.
 
Posty: 257
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości