Jaką herbatę pijecie?
Moderator: michu
Posty: 8
|Strona 1 z 1
Jaką herbatę pijecie?
Zacznę od tego, czy w ogóle jakąś pijecie :D ja uwielbiam zieloną i białą, do czerwonej jakoś nie mogę się przekonać. Od czasu do czasu napiję się też czarnej. Ostatnio widziałem, że na instagramie święci triumfy herbata bio, czy ktoś moze mi powiedzieć, czym się różni od zwykłej kupowanej w sklepie?
- Posty: 2
- Dołączył(a): 24 maja 2019, o 11:25
Re: Jaką herbatę pijecie?
Ja z herbat to najbardziej lubie ziółka. Na różne potrzeby zamawiam sobie na doz.pl fajne ceny i duży wybór
- Posty: 9
- Dołączył(a): 27 września 2019, o 11:59
Re: Jaką herbatę pijecie?
Ja najbardziej lubię smakowe zielone herbaty, szczególnie cytrusowe. Mają bardzo przyjemny smak i wspaniale pachną! Idzie zima, więc mam już zrobione zapasy, żeby w chłodne wieczory móc je popijać przy oglądaniu seriali.
-------
montaż alarmu
-------
montaż alarmu
- Posty: 1
- Dołączył(a): 7 października 2019, o 19:26
Re: Jaką herbatę pijecie?
Niedawno szukałam informacji na ten temat w internecie i znalazłam stronę - http://ranking-czajnikow.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj dużo interesujących informacji można wynieść z tej strony. Gorąco polecam.
- Posty: 17
- Dołączył(a): 18 listopada 2019, o 12:17
Re: Jaką herbatę pijecie?
tylko zieloną :)
- Posty: 3
- Dołączył(a): 18 listopada 2019, o 12:56
Re: Jaką herbatę pijecie?
Ja coraz częściej zieloną, ale głównie to czarną. Staram się szukać też jakiś fajnych, ciekawych herbat. Sklep https://www.cafesilesia.pl/pol_m_AKCESO ... Y-479.html ma ich całkiem sporo
- Posty: 142
- Dołączył(a): 7 października 2019, o 19:23
Re: Jaką herbatę pijecie?
Ja uwielbiam herbatę - zaczynam od niej dzień i kończę :) A co do ulubionego rodzaju, to zdecydowanie biała - jest bardzo delikatna :) Sprawdźcie sobie ofertę sklepu https://cupandyou.pl/herbata/herbata-biala.html Ja najczęściej herbatki kupuję właśnie u nich.
- Posty: 216
- Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34
Re: Jaką herbatę pijecie?
Ja akurat samą herbatę to pijam dość rzadko, ale muszę dodać, ze dla mnie za to bardzo ważną sprawą jest to aby przede wszystkim pijać kawę w kapsułkach za którą po prostu przepadam. Jeśli ktoś jeszcze jej nie próbował to oczywiście polecam kawę z https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original i wiem, że to dzięki niej bez najmniejszego problemu będziemy mogli delektować się pyszną i aromatyczną kawę co dnia.
- Posty: 707
- Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17
Posty: 8
|Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 18 gości