Opiekunka osób starszych?

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Opiekunka osób starszych?

przez zupelka » 22 maja 2017, o 13:29

Hej wszystkim, znacie może strony w sprawie rozpoczęcia pracy w Niemczech, jestem zainteresowana pracą przy ludziach starszych jako pomoc seniorom w domach czy ośrodkach. Podobno taka praca jest bardzo dochodowa? Miał ktoś doświadczenia z taką pracą?
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 10:47

Re: Opiekunka osób starszych?

przez paszket » 24 lipca 2021, o 00:15

Rzeczywiście można zarobić dobre pieniądze jako opiekunka osób starszych. Z tymże trzeba pracę załatwiać z pomocą dobrej agencji świadczącej takie usługi - jaką pracę pomogą znaleźć, jaką umowę, jakie wparcie zapewnią już na miejscu. Od siebie polecam https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ , moja siostra z ich pomocą wyjechała i nie ma żadnych uwag do współpracy. Praca dopasowana do jej możliwości, wiedzy, doświadczenia, umowa o pracę, wynagrodzenie znacznie lepsze niż miałaby w kraju. Ani myśli o powrocie.
 
Posty: 257
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44

Re: Opiekunka osób starszych?

przez Olgus » 14 sierpnia 2021, o 16:43

W Polsce też można sobie znaleźć taką pracę, pewnie mniej płatną, no ale też można wziąć taką opcje pod uwagę. Jak szukacie pracy dla siebie to sprawdźcie wypłata 2800brutto ile to netto. Takie przeliczniki, kalkulatory są łatwo dostępne na necie.
 
Posty: 142
Dołączył(a): 7 października 2019, o 19:23

Re: Opiekunka osób starszych?

przez Miralas » 15 września 2021, o 15:11

Często ludzie wyjeżdżają za granicę żeby pracować na takim stanowisku, no ale w Polsce też oczywiście jest zapotrzebowanie, tylko trzeba szukać. Najczęściej szukamy lokalnie i jest to zrozumiałe. Dla mnie praca Gorzów Wielkopolski (też województwo) to cel priorytetowy, zamierzam czegoś na miejscu szukać.
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 marca 2020, o 19:21

Re: Opiekunka osób starszych?

przez pireusek » 24 stycznia 2022, o 00:52

Z tym że różnica jest znacząca przede wszystkim w zarobkach. W Polsce...nie wyciągniesz tyle jako opiekunka czy opiekun co w Niemczech. Mówię z własnego doświadczenia. Lepiej pracować dla nich https://nursecare24.pl/ za godziwe, uczciwe pieniadze niż za grosze w Polsce...Jeżdże na zlecenia regularnie, podopiecznych mam spoko, nie można narzekać, zreszta agencja robi selekcje dobierając jedną i drugą stronę
 
Posty: 80
Dołączył(a): 1 grudnia 2018, o 00:01

Re: Opiekunka osób starszych?

przez askor » 15 kwietnia 2022, o 01:48

Myślę, że w Polsce nie brakuje ofert pracy nawet jeśli chodzi o opiekunki. Polecam sprawdzić serwis Hitpraca, na którym dostępna jest praca Bielsko-Biała oraz z pozostałych polskich miast. Ofert jest bardzo dużo
 
Posty: 299
Dołączył(a): 22 sierpnia 2018, o 19:54


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości