Mistrzostwa Alpe Adria na torze "Poznań" 6,7,8.08

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Mistrzostwa Alpe Adria na torze "Poznań" 6,7,8.08

przez pitrak » 11 sierpnia 2010, o 11:03

Witam koleżanki i kolegów ;-) Byłem , widziałem i nikogo nie spotkałem :-( pomijając , że zmokłem . Przyjechałem do Poznania w czwartek wieczorem (05.08.2010) taka aby obejrzeć wszystkie eliminacje oraz treningi ;-) Było SUPER !!!!!!!!! Mimo złej pogody od piątku do niedzieli rana nie opuściłem ani jednego treningu. Niestety jeden poważny błąd z mojej strony zepsuł mi początkowo nastrój :-/ Zapomniałem wziąść z domu aparat i kamerę :-/ ale na szczęście wspomagałem się telefonem . Podaję parę fotek z zawodów

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Załapałem się też na jazdę testową na najnowszym Kawasaki ZX-10R z 2010r.

Obrazek

Widziałem co prawda kilkoro " PAŃ" i panów ze stajni "KAWASAKI" , ale nie wiem czy to koleżanki i koledzy z naszego forum . Mam nagrane parę krótkich filmików , generalnie ze startu i mety ale nie mogę ich tutaj pokazać bo muszę znaleźć jakiś serwer, na który można by je wrzucić .
Pozdrawiam pitrak.
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez pawelmoto2 » 11 sierpnia 2010, o 12:34

bylem rowniez ale tylko w niedziele (troche zaspalismy ale na szczescie zdazylismy na przesuniety wyscig superstockow), jesli chodzi o superstocki 1000 to tak naprawde meklau z pellizonem pokazali jaka przepasc dzieli reszte zawodnikow od nich, zdublowali chyba z polowe stawki przy czym im dalej tym bardziej pellizon odstawal ale wyscig mi sie podobal, pozniej byly 600 ale ten wyscig spedzilem w barze delektujac sie szaszlykiem(polecam), nastepnie to na co wszyscy czekali najladniejszy i najbardziej pasjonujacy wyscig czyli superbiki1000 i tutaj od poczatku do samego konca gabbani,szkopek i meklau nie dali innym szans-tasowali sie cala droge i mimo ze w pewnym momencie szkopek kawalek odszedl "grandysowym" to wyscig zakonczyl na 3 pozycji, pierwszy oczywiscie meklau ( hehe pozniej pokazywal wszystkim gest kozakiewicza) a drugi gabbani, ktory jakos w tym sezonie obnizyl loty-oczywiscie wisienka na torcie byl motocykl szkopka, wypozyczony z zachodu podobno scigal sie na nim Haga- wypomnial to grandys, ktory skomentowal krotko-motocykl sam nie jedzie licza sie umiejetnosci hehe ale ponoc maszyna piekna i poprzerabiana maksymalnie(moj kolezka ktory jest mechanikiem teamowym jednej z ekip dokladnie ten sprzet wyogladal)
p.s z mojej obserwacji wyscigi schodza na psy a polacy licza sie coraz mniej niestety
 
Posty: 2724
Dołączył(a): 15 czerwca 2007, o 22:13
Lokalizacja: wroclaw

przez pitrak » 11 sierpnia 2010, o 14:31

Potwierdzam :-/ to z żalem :-(
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość