Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez optimus » 11 stycznia 2022, o 09:21

Jak w temacie. Jakie polecicie? Wybrałem się po sklepach i nie mogłem znaleźć bo w większości rozmiarówka kończy się na 44. A sam mam wieksza stopę.
 
Posty: 360
Dołączył(a): 25 października 2019, o 07:56

Re: Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez piters » 11 stycznia 2022, o 12:00

Duże rozmiary butów zimowych są do kupienia w sklepie buty xl. Jeśli nie przeszkadza Ci perspektywa zamówienia butów online, to polecam bo mają dobre promocje na wiele modeli obuwia. Swój sklep stacjonarny mają w Warszawie.

Na zimę polecam albo trapery albo sztyblety - wszystko zależy od tego w jakim stylu się ubierasz. No i sam od kilku dobrych lat chodzę również w butach sportowych. Zimy są jednak w ostatnim czasie dość lekkie.
 
Posty: 387
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Re: Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez Fizek44 » 27 czerwca 2022, o 12:11

Natomiast jeżeli będziecie szukali na cięższe warunki porządnego obuwia wojskowego to na pewno warto tutaj poświęcić więcej uwagi na ofertę https://militarialodz.pl/pl/menu/buty-wojskowe-1448.html gdzie będziecie mogli znaleźć rozbudowana ofertę modeli, rozmiarów, typów i producentów. W tym również te na które sam postawiłem, czyli GARMONT NEMESIS 4.1 TACTICAL Coyote. Pozdrawiam serdecznie i udanych wyborów życzę!
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 grudnia 2020, o 10:00

Re: Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez askor » 30 października 2022, o 04:08

Ostatnio przekonałam się do zakupów online i właśnie przez internet kupuję wszystko. Jak najbardziej warto, bo często znajduję ciekawe produkty. Nie ważne czy to zimowe kozaki przed kolano czy obuwie na wiosnę
 
Posty: 302
Dołączył(a): 22 sierpnia 2018, o 19:54

Re: Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez Fizek44 » 15 grudnia 2022, o 15:19

Dokładnie porządne buty na taką pogodę to podstawa, jednak warto także dodatkowo postawić na impregnaty do butów które zabezpieczą je przed działaniem wody i śniegu, a dokładnie przemakaniem. Ja stosuję systematycznie i pomimo dużej ilości pracy na zewnątrz skutecznie radzę sobie z tym problemem.
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 grudnia 2020, o 10:00

Re: Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez rolka » 10 stycznia 2023, o 09:11

Skoro masz problem z wyborem odpowiednich produktow dla siebie, to zawssze możesz zajrzeć na stronę https://jak-kupic.pl/ Jest to świetny poradnik zakupowy, z którego korzystam nie tylko ja, ale i wszystkie moje koleżanki.
 
Posty: 437
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Re: Buty na chłodniejsze dni (jesień i zima)

przez motorowerzysta » 28 kwietnia 2024, o 11:29

Eleganckie letnie komplety, takie jak lekkie kostiumy czy zestawy z spódnicami, wymagają butów, które podkreślą ich charakter. Na https://naszsmyk.pl/jakie-buty-dobrac-do-letnich-kompletow-damskich/ można znaleźć sugestie dotyczące szpilek i sandałów na obcasie, które są doskonałe do biura czy na wieczorne wyjścia.
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości