[sprzedam] Kawasaki ZL400 Eliminator, 1993, Warszawa

Sprzedam, kupię, zamienię, części itp...

Moderator: michu

[sprzedam] Kawasaki ZL400 Eliminator, 1993, Warszawa

przez WojciechD » 5 listopada 2018, o 23:26

Witam,

zachęcam do kupna mojego motocykla typu chopper Kawasaki ZL 400 Eliminator, wersja japońska.

moc: 49 KM (38 kW), chłodzony cieczą

- kolor czerwony
- badanie techniczne do 08/2019
- ubezpieczenie OC do 05/2019 - sprowadzony ze Szwajcarii w 2006 r.

Jestem właścicielem od 9 lat i dopiero od pół roku nie jest garażowany i tak naprawdę to jest główny powód sprzedaży.

Po zakupie, w latach 2009/2010 roku przeprowadziłem gruntowny remont motocykla, który obejmował pełny remont góry silnika, w tym nowy łańcuch rozrządu, wszelkie uszczelki i oringi, nowe pierścienie, nowa pompa wody, tulejowanie, frezowanie głowicy i zaworów wraz z planowaniem, pełna obsługa gaźników, nowe sprzęgło, itd. Na wszystko posiadam kosztorysy - można zadzwonić do serwisu, być może jeszcze pamiętają szczęśliwego użytkownika ZL 400. Części pasują z innych Kawasaki, bardziej popularnych na naszym rynku, więc bez obaw.

Przez resztę lat trafiał sporadycznie do serwisu, głównie na wymiany oleju i synchronizację gaźników, ale też na wymianę opon i wszelkich płynów.

Motocykl jest na wale kardana - zero kosztów związanych z łańcuchami. Olej w kardanie wymieniany w ub.r. roku, łącznie z płynem chłodniczym i olejem silnikowym. Opony świeże, niespękane.

Zakupiłem go z przebiegiem 45 tys. km i zrobiłem nim 13 tys. km.

Przeżył wyprawę do Rumunii i z powrotem w 2012 roku bez awarii (2300km).

Dla zdecydowanych dorzucę sakwy dwukomorowe i kask.

Nowy właściciel będzie zadowolony - motocykl jest szybki, ma porównywalne przyspieszenie z niejedną 500-tką, ma bardzo piękny i głośny 'gang' dzięki czterem gaźnikom, a wygląd prawdziwego klasyka. Prędkość maksymalna sięga prawie 160 km/h. Spalanie od nieco ponad 4 l w trasie, do 6 litrów w mieście przy 'katowaniu'.

Motocykl do obejrzenia i przejażdżki w Warszawie na Żeraniu - tel. 888-511-402 Wojciech
Cena 5500 zł do negocjacji

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 kwietnia 2015, o 20:33

Re: [sprzedam] Kawasaki ZL400 Eliminator, 1993, Warszawa

przez Andrzejsk » 6 listopada 2018, o 18:10

Witam czy aktualne ?
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 listopada 2018, o 18:09

Re: [sprzedam] Kawasaki ZL400 Eliminator, 1993, Warszawa

przez WojciechD » 8 listopada 2018, o 19:26

Tak,aktualne
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 kwietnia 2015, o 20:33


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron