Strona 1 z 1

Ubezpieczenie OC i ochrona zniżek

PostNapisane: 27 grudnia 2019, o 09:30
przez piters
Jak to jest z tym ubezpieczeniem OC, czy rzeczywiście można wykupić ochronę zniżek? I jak taka ochrona zniżek działa w praktyce? Że kierowca, właściciel OC nie ponosi odpowiedzialności gdy doprowadzi do wypadku?

Re: Ubezpieczenie OC i ochrona zniżek

PostNapisane: 27 grudnia 2019, o 15:26
przez optimus
Jeżeli ktoś ma dużo zniżek rzędu 60% i dużo jeździ, czyli teoretycznie zdaje sobie sprawę z tego, że może popełnić błąd, to cóż, dobrym pomysłem wydaje się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od utraty zniżek w przypadku kolizji drogowej.
Nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe świadczą takie ubezpieczenie - trzeba to sobie wprost powiedzieć, że jest to niszowa usługa.
Proponuję wyslać zapytanie do jakiejś porównywarki ubezpieczeniowej np https://wygodnie.pl/ w której to można dopytać, co gdzie i za ile.

Re: Ubezpieczenie OC i ochrona zniżek

PostNapisane: 16 stycznia 2020, o 16:56
przez CarleyH
Spójrzcie sobie na zestawienie sprawdzonych ubezpieczeń na https://kalkulator.ubea.pl/ :) Na pewno uda się Wam coś interesującego wybrać :)

Re: Ubezpieczenie OC i ochrona zniżek

PostNapisane: 22 lutego 2020, o 15:56
przez paulafirst
czesc

Re: Ubezpieczenie OC i ochrona zniżek

PostNapisane: 26 lutego 2020, o 11:08
przez dominik221
Moim skromnym zdaniem każda osoba która pracuje,wyjeżdża na wakacje,biega lub co innego robi powinna być w jakiś sposób ubezpieczona.Sam na przykład znalazłem bardzo interesujące ubezpieczenie od https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne . Na ten moment z tego ubezpieczenia jestem niesamowicie zadowolony.Wam też go polecam.

Re: Ubezpieczenie OC i ochrona zniżek

PostNapisane: 5 kwietnia 2020, o 15:18
przez motorowerzysta
Jeżeli faktycznie chcesz mieć dobre ubezpieczenie na swój samochód czy motocykl to trzeba wybierać dobrą agencję ubezpieczeniową. Ja od lat korzystam z https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc i jeszcze nigdy nie miałem żadnego problemu. Tym bardziej, że również zdarzyły mi się jakieś kolizje drogowe.