Złomowanie samochodu, motocykla

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

Złomowanie samochodu, motocykla

przez piters » 23 października 2019, o 14:18

Jaka jest procedura związana z zezłomowaniem samochodu, motocykla? Jakie dokumenty są do tego potrzebne, czy to jest usługa płatna, czy to auto szrot jeszcze mi płaci za to, że pozostawiam mu auto?
 
Posty: 386
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Re: Złomowanie samochodu, motocykla

przez mimidi » 17 lutego 2020, o 19:28

czesc
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lutego 2020, o 19:27

Re: Złomowanie samochodu, motocykla

przez paszket » 24 kwietnia 2023, o 19:04

Do zezłomowania pojazdu potrzebne jest auto, dowód rejestracyjny, dowód osobisty właściciela i upoważnienie. Jeśli szukacie firmy która zajmie się taką kasacją to zapoznajcie się z ofertą spółki PANTA. Firma działa w Gdańsku, mają ponad 30 letnie doświadczenie, indywidualnie wyceniają pojazdy. Z tego co można sprawdzić na stronie to płacą obecnie 1100 zł za tonę złomowanego auta.
 
Posty: 257
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44

Re: Złomowanie samochodu, motocykla

przez motorowerzysta » 12 sierpnia 2023, o 09:41

W ostatnim czasie zastanawiałem się nad odpowiednim miejscem do kasacji mojego starego samochodu. Po długich poszukiwaniach trafiłem na https://kasacja-warszawa.pl/kasacja-aut/ i z mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że oferują one najwyższej jakości usługi w tej dziedzinie, dbając przy tym o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.
 
Posty: 1376
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Złomowanie samochodu, motocykla

przez kuggla » 14 września 2023, o 15:09

Najważniejsze, żeby mieć przy sobie dowód osobisty i rejestracyjny pojazdu.

___________________________________________
narzutki damskie w korzystnej cenie
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29 października 2020, o 16:50


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość