Pozdrowienia z Pomorskiego od CBRowca

Przedstaw się napisz coś o sobie i oczywiście pokaż swój motocykl...

Moderator: michu

Pozdrowienia z Pomorskiego od CBRowca

przez Draconis » 17 kwietnia 2018, o 20:42

Witam wszystkich Kawoszy :D Jestem ze środkowego Pomorza i co prawda jeżdżę aktualnie Hondą CBR 1100 Blackbird, ale od dawna marzy mi się Kawasaki ZZR 1400 i mam nadzieje ze pod koniec tego sezonu uda mi się przesiąść... Stąd też moja obecność tutaj...
Chce zrobić małe rozeznanie przed zakupem, jak i powoli już ,,wsiąknąć" w społeczność tej pięknej marki.
Zaczynało się wiadomo od komara, WSKi a później MZ ETZ 251.
Następnie dorwałem starą kawę GPZ 1000RX, w której padła panewka i później postawiłem na słynną bezawaryjność Hondy i przesiadłem się na Fireblade'a 900 rr ( choć w pierwszej wersji przesiadka miała być na zx9r ), a później to już z automatu XX 1100... Ceniłem i cenie te maszyny bo faktycznie okazały się całkowicie bezawaryjne i fajne do jazdy ( oprócz słynnej bolączki - regulatorów napięcia, które to musiałem wymienić w obu motocyklach :D ) ale jakoś zawsze serce ciągnęło do Kawy :D
Kiedyś marzeniem było zx12, no ale teraz jednak me serce podbiło zzr 1400, tym bardziej ze zx12 jest już troszkę starą konstrukcją a do tego jeżdżę często w dwie osoby. Będę celował w 2014 rok wzwyż, mam nadzieje że będę zadowolony i że okażą się równie bezawaryjne co CBRy, bo mocy i wyglądu nie poddaje w ogóle dyskusji, ponieważ należę do ludzi którzy zawsze stawiali wyżej zarówno zx12r jak i zzr1400 od przereklamowanej Hayabusy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwietnia 2018, o 15:47

Re: Pozdrowienia z Pomorskiego od CBRowca

przez Draconis » 19 kwietnia 2018, o 00:06

Wow widzę forum tętni życiem...
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwietnia 2018, o 15:47


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości