MonsterBike w Warszawie

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

MonsterBike w Warszawie

przez elf » 4 grudnia 2016, o 19:59

Chciałbym poinformować was że moim skromnym zdaniem to jest jeden z najlepszych salonów i serwisów w Polsce. Dlaczego? Po pierwsze jestem z Olsztyna chciałem kupić nowego z1000 SX z kuframi i oni mi go sprzedali najtaniej . 2 tysiące drożej było w Gdańsku o 2,4 w Ostródzie nie mówiąc już o innych do których wysyłałem mail z zapytaniem. Co do serwisu tu ciekawostka taniej mi pojechać do Warszawy na przegląd niż do wyżej wymienionych serwisów w Gdańsku i Ostródzie. Dziwne lecz prawdziwe. Za przegląd po 12000 zapłaciłem 800 zł ( Ostróda informacje udzielone przez telefon okolo 1000 +- 100 pln ) . Dlatego polecam ten salon i serwis . P.S. Jeżeli mnie zawiodą to nie omieszkam was poinformować. Pozdrawiam zadowolony jak cholera z Z1000 SX
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 kwietnia 2016, o 22:16

Re: MonsterBike w Warszawie

przez Onkell » 24 kwietnia 2017, o 18:30

Też korzystałem z tego serwisu i byłem zadowolony ale....do czasu ! jak mnie skasowali za wymianę bezpiecznika klaksonu 30 pln pomimo iż zadzwoniłem do nich aby mi powiedzieli gdzie on jest to sobie sam wymienię.Powiedzieli że to jest trudne i żebym przyjechał do serwisu.Przyjechałem, wzięli motocykl, zamknęli drzwi abym nie widział motocykla i w 5 min wymienili bezpiecznik ,po czym pan w kasie z miną pełną powagi zapytał czy życzę sobie fakturę czy paragon. Poprosiłem paragon na którym widniała kwota 30 pln .Po zapłaceniu zapytałem gdzie znajduje się ten bezpiecznik ...właściciel serwisu niechętnie odpowiedział że pod zbiornikiem ,Następnie nie uznali reklamacji pękniętej nóżki kierunkowskazu /od drgań/ wynika z tego że sam sobie złamałem , Następnie "umyli filtr" powietrza -papierowy przy serwisie olejowym . Serwis przy 12000 km też mi zaproponowali za 800 pln .Zapytałem czy mi też umyją filtr powietrza jak poprzednim razem ? odpowiedzieli że teraz wymienią na nowy.Byłem ciekaw co takiego robią za 800 pln,otóż za tę kwotę wymieniają filtr powietrza, świece 2 szt,oleju i filtra nie, bo wymieniałem u nich miesiąc wcześniej oraz sprawdzają układ jezdny pomimo iż nie zgłaszałem usterki.Tak więc powiedziałem żeby szukali jelenia gdzie indziej.
Znalazłem w internecie serwis MOTOJAMA mieszczący się na ul Podczaszyńskiego 12 w Warszawie
Za 200 pln zrobiono mi to samo co chcieli zrobić w Monsterbike za 800 pln
pozdrawiam zespół Monsterbike a szczególnie pana Andrzeja i życzę im więcej takich klientów jak ja co się nie dają kroić
Pzdr Tomasz Kawasaki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 marca 2016, o 19:15

Re: MonsterBike w Warszawie

przez isio » 16 maja 2017, o 22:19

Nie bardzo rozumiem za co te 200 zł? Co było zrobione za tą kwotę?
Avatar użytkownika
 
Posty: 89
Dołączył(a): 26 grudnia 2009, o 13:48
Lokalizacja: Milan

Re: MonsterBike w Warszawie

przez haniainol » 14 listopada 2017, o 20:26

xxxxxxxxx
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 listopada 2017, o 20:25

Re: MonsterBike w Warszawie

przez ulath » 10 marca 2018, o 23:58

czesc
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 marca 2018, o 23:57

Re: MonsterBike w Warszawie

przez adilove » 6 czerwca 2018, o 16:05

hej
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 czerwca 2018, o 16:04


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości