Kawasaki ZX-6R Dominator Oval

Informacje technicze i dzwieki naszych motocykli

Kawasaki ZX-6R Dominator Oval

przez himfun » 29 kwietnia 2013, o 22:20

Witam :-)

Dziś przyszedł do mnie wydech firmy Dominator - model Oval. Przyznam że długo zastanawiałem się nad kupnem czytając bardzo różne komentarze. Sam wydech wygląda bardzo ładnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ale niestety pomimo że jest to niby wydech konkretnie do mojej Kawy nie obyło się bez przeróbki. Musiałem skrócić nieco rurę dolotową która wchodzi w tłumik bo inaczej pomiędzy tłumikiem a łączeniem z tą rurą była by około 1 cm przerwa. Druga sprawa to śrubki dołączone do tłumika które musiałem skrócić.

Wygląd na plus, dźwięk na plus (poniżej filmik).

Jak na razie jestem zadowolony ale bez szału, zobaczymy jak będzie służył.

http://www.youtube.com/watch?v=KY9TdRVc0pg

Jakbyście mieli jakieś pytania to śmiało. Pozdrawiam ;-)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 grudnia 2011, o 13:56
Lokalizacja: Zdu

przez zoltaibiza » 30 kwietnia 2013, o 09:18

Ja wolalbym kupic uzywke jakiejs innej firmy typu scorpion, mivv itp. do tysiaka cos bys znalazl. Nie koniecznie styranego. Ale wazne ze Ty jestes zadowolony.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 marca 2010, o 14:27

przez songoku » 30 kwietnia 2013, o 10:37

haha... dominator to jest niezły syfff... extradam miał i się defragmentował podczas jazdy... i to nie tylko jego doświadczenia :lol:
 
Posty: 873
Dołączył(a): 20 listopada 2011, o 18:04
Lokalizacja: DC

przez eosik » 2 maja 2013, o 23:04

sam mam dominatory. zrobilem na nich zygzakiem jakies 5 tys km i nic sie nie dzieje. kiedys dominator robil wydechy spawane na koncach, teraz robi nitowane, rozbieralne. kumpel mial takiego spawanego i puscil mu tez, a to dlatego, ze oszlifowany spaw jest tak cienki, ze nie wytrzymuje. ja nic zlego na dominatory nie moge powiedziec. dzwiek jest mega, nie grzeja sie, nie ma zadnych problemow z nimi
 
Posty: 153
Dołączył(a): 7 grudnia 2011, o 00:00
Lokalizacja: W

przez himfun » 3 maja 2013, o 00:24

prawda :D nawet po dłuższej jeździe dotykam puchę łapami i jest ciepła ale nie parząca ;) i dźwięk fakt jest zacny, już sporo osób mi to mówiło, także nie chwalę bezpodstawnie.
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 grudnia 2011, o 13:56
Lokalizacja: Zdu


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości