Kombinezon motocyklowy damski

kaski, rękawice, kombinezony, żółwie co gdzie po ile..

Moderator: michu

przez pitrak » 20 lutego 2011, o 17:38

:-D jej przeszkadza stojący tam za nią piec grzejny i sterta opon :-) Bo samo "kombi" wygląda SUPER ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez Saul » 20 lutego 2011, o 21:01

A i przypomniałem sobie, jeszcze IXS robi podobno nie najgorsze ciuszki. Jakbyś chciała nadszarpnąć budżet to może Spyke, Spidi. Może znajdziesz coś z ubiegłorocznej kolekcji to i cena będzie niższa.

A i jak kupisz zarzuć forki
 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57

przez Ciel » 22 lutego 2011, o 12:06

pitrak, a to kombi, którego wrzuciłeś zdjęcie na początku, to w jakiej cenie??
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 lutego 2011, o 14:42
Lokalizacja: Toru

przez pitrak » 22 lutego 2011, o 14:03

Już Tobie podaję ;-)
http://allegro.pl/kombinezon-held-kylie ... 13130.html
Pozdrawiam ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez AG » 22 lutego 2011, o 14:31

zestawienie kombiakow damskich 2 czesciowych http://www.scigacz.pl/Motocyklowe,kombi ... 12977.html do wyboru do koloru
 
Posty: 253
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 13:16

przez Ciel » 22 lutego 2011, o 14:53

Dzięki AG, za linka.
Fajne porównanie chyba wszystkich marek.
Podoba mi się wykonanie IXON, akurat mam dostęp do importera.
Ładny też jest FLM, ale po niego to pewnie by trzeba było jechac do Niemcowni.
No a DAINESE to już klasa, ale poza zasięgiem fiannsowym.
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 lutego 2011, o 14:42
Lokalizacja: Toru

przez AG » 22 lutego 2011, o 15:01

nie ma sprawy :) tez poszukiwalam, chcialam dainese domine ale cena jest b.wysoka.... stanelo na zupelnie innej firmie nawet nie wymienionej w tym linku.... trafilam na przecene, plus upust bo spore zakupy robilam wtedy wiec zaplacilam nie tak duzo, a mam kombiaka z firmy rst model rift

zycze udanych zakupow :)
 
Posty: 253
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 13:16

przez Ciel » 23 lutego 2011, o 11:05

Taaa.... Dainese DOMINE - piękna sprawa :mrgreen:
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 lutego 2011, o 14:42
Lokalizacja: Toru

przez cookie » 23 lutego 2011, o 11:21

na buyvipie allegro jest wyprzedaz Alpinestarsa. Kombinezonow nie ma, ale sa kurtki i spodnie. Koloru zielonego brak, ale czarne, szare jak najbardziej.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lutego 2011, o 19:44
Lokalizacja: Warszawa

przez A.S. » 27 lutego 2011, o 14:37

Witam!!
Ja bym jednak polecał DAINESE :-) .... nie musi to byś przecież najnowszy z najnowszych i najdroższy z najdroższych .. ( no chyba że MUSI :-) w przypadku tej firmy )
ZA 3000 zł kupi się już superasty kombik ... Tylko poszukać po Alledrogo :-) ..
 
Posty: 865
Dołączył(a): 10 grudnia 2009, o 01:22

przez mikrus » 27 lutego 2011, o 15:10

warto może przejrzeć fcmoto.de może coś fajnego wpadnie w oko + obecnie jest jakiś rabat za wpisanie hasla z fb
 
Posty: 148
Dołączył(a): 22 września 2009, o 11:49
Lokalizacja: Warszawa

przez pitrak » 27 lutego 2011, o 19:02

Polecam jeszcze taki :-)
P.S Bardzo kobiecy ;-)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez Saul » 27 lutego 2011, o 19:33

 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57

przez AG » 27 lutego 2011, o 22:11

Saul rozmiarowka swiadczy o tym ze to raczej meski kombiak :-P
 
Posty: 253
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 13:16

przez Saul » 27 lutego 2011, o 22:14

Ja patrzyłem na uwydatnienia na biuście, yyy klacie ;-)
 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57

przez Ciel » 1 marca 2011, o 12:57

dzięki Pitrak za zdjęcie, ale jak dla mnie marka Ciul, nie przemawia, poza tym za dużo białego.

Saul ten model co napisałeś to męski.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Temat wrzuciłam do GIEŁDY, bo chcę kupić kombi, to gdzie Kaszub miałam go umieścić???
nie moja wina, ze wszyscy chcą pomóc i jeszcze sporo ludzi komentuje i udziela podpowiedzi i własnych mniej lub bardziej zgodnych z tematem opinii.

Ale i tak pewnie znów ostrzeżenie od pana moda dostanę, a moze już nawet awansuję na bana???!!?!?! :evil:
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 lutego 2011, o 14:42
Lokalizacja: Toru

przez Flaming » 1 marca 2011, o 13:08

Cielęcina wyluzuj trochę :-P a jak ktoś Ci kulturalnie zwraca uwagę to przyjmij to na klatę i postaraj się poprawić a nie siać zamętu na forum i drażnić się niepotrzebnie nie wiadomo z kim ;-)
Tak w ramach giełdy może ten Ci spasi ?? http://allegro.pl/kombinezon-damski-dai ... 77315.html wygląda dość ciekawie, prosto , i nie ma dużo białego :-P
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 1 lutego 2010, o 23:46

przez Saul » 1 marca 2011, o 15:07

Cielęcina napisał(a):Temat wrzuciłam do GIEŁDY, bo chcę kupić kombi, to gdzie Kaszub miałam go umieścić???
nie moja wina,


Imho pasował by lepiej do działu http://www.mojekawasaki.pl/viewforum.php?f=34 . O ile rozumiem Twoje pierwsze pytanie to chciałaś rady odnośnie kombi, więc na początku napisałem to co napisałem. Gdybyś chciała kupić kombi, np (dainese albo berik i nie interesowały by Cie opinie to tutaj). Ale to jest takie moje rozumowanie.

BTW jeszcze ktoś chce, aby coś wyluzowała?? :-|
BTW 2 pośladki się raczej rozluźnia ;-)
BTW Flaming faktycznie, zamęt jakich tutaj mało :->
 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57

przez kaszub » 1 marca 2011, o 15:56

Cielęcina napisał(a):to gdzie Kaszub miałam go umieścić???


gieda kupna sprzeda?y, to gie?da ,opinie o kombinezonach to dzia? akcesoria -propozycje jaki zakupi? i typ podobnym

Temat zmieniony ,bo tu wiecej opini ni?,propozycji co kto? by chcia? sprzeda? tobie ,to bym zrozumia?

Cielęcina napisał(a):Ale i tak pewnie znów ostrzeżenie od pana moda dostanę,


co do tego ostrzezenia ,to ci napisa?em ,na PW -bo pisa?as mi ze pilnuje pozádku na forum a 2 tematy wiszá o ponad 2 tyg i tego nie widzé -nie zauwalem tego ,moderatorów jest 8 na forum ,i nie jestem wstanie wszystkiego zauwazyc , to zapyta?em ci? na PW ,nie odpowiada?a? na PW , to znalaz?em sam ,i napisa?em w dziale motocyklistego dziékuje bo przyoczyLem to -grzecznie podziékowaLem ci , a PO paru dniach dostaje od ciebié nie grzeczná odpowiedz NIE JESTEM OD SZUKANIA CI TEMATU NIE BEDE ZA CIEBIE PRACOWAC TY JESTES MODERATOREM co mi bardzo przykro ze czLowiek grzecznie sié pyta a takie odpowiedz dostaje z buta w ryj i nie wiem za co troché kultury bym prosi? (dziale motocyklistek jest twój cytatat ) mnie jako? nauczyli kole?e?stwa i i troché kultury wiec nie mogé tego zrozumie? zachowania takiego ,wczoraj napisa?as przydkiego posta ktury mnie obrazi? i usuno?em ,go mam go zachowane w archiwum skopiowane ,nie daLem ci ostrze?enia a za taká obrazé powina? dosta? za ten post ,ale nie jestem od tych zezaraz ,daje ostrze?enie ,upominam czésciej bo ka?dy pope?nia b?édy ,ale 100 razy upomin? nie béde -wyja?ni?em ci na PW masz problemy mo?emy to wyjanic na PW lub na GG
Jak co mam wszystkie twoje PW do mnie i moge swoje wkleic tu te? wiec ,jak masz problemy to pisz PW i pamietaj moderatorów jest 8 -miu wiec nie obwiniaj mnie za takie zeczy bo nie jestem wstanie zapanowa?na ca?ym forum
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez pitrak » 15 marca 2011, o 00:20

Witam !!!!!!! :-D
Nie bardzo wiem gdzie można by było zamieścić taki temat , więc pozwoliłem sobie wrzucić go tutaj :roll:
Od zeszłego roku, na innych forach obserwowałem podobne tematy i troszeczkę z nich skorzystałem podczas wyboru kombinezonu dla mojej lepszej połowy :-)
Nasze "jeżdżące" koleżanki nie chciały takiego tematu zakładać , a szkoda , bo parę podpowiedzi by się przydało :lol:
Nie chcę omawiać kolorów , bo to rzecz indywidualna każdej osoby a kobiet tym bardziej :lol:
Przed wyborem tego "Kombika" sugerowałem się jakością skóry , troszeczkę firmą a przede wszystkim ceną ;-) Mogę dodać , że firmy mają różną rozmiarówkę i nie odpowiadają rozmiarom naszych "Pań". To znaczy nie zawsze rozmiar noszonego ubrania jest taki sam. A tutaj właśnie w tym temacie chciałem uzyskać podpowiedzi co do firm i ich rozmiarówek :-)
Zacznę :
- Dainese trzeba zawsze brać rozmiarówkę o jeden rozmiar większy ( sprawdzałem :mrgreen: )
- HELD rozmiar odpowiada rozmiarówce noszonego ubrania :-)
- BERIK trzeba zawsze brać rozmiarówkę o jeden rozmiar większy ( wiem bo mam i moja koleżanka małżonka mierzyła :-D )
Bardzo proszę o podpowiedzi :-D Na pewno przydadzą się nie tylko "Paniom" ale i panom przy wyborze takiego ubranka dla "swojej drugiej połowy" 8-)

P.S. A taki wybrałem kombinezon dla mojej koleżanki małżonki :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam pitrak ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez bonzo320i » 15 marca 2011, o 00:24

Elegancko brachu ;-) całość oceniam na 5+
Avatar użytkownika
 
Posty: 631
Dołączył(a): 14 lipca 2009, o 21:39
Lokalizacja: Ko

przez pitrak » 15 marca 2011, o 00:24

He he he :-) Dzięki bracie :-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez AG » 15 marca 2011, o 09:34

pitrak napisał(a):Nasze "jeżdżące" koleżanki nie chciały takiego tematu zakładać
ja poruszalam dawno temu ten temat :-P

pitrak napisał(a):Bardzo proszę o podpowiedzi Na pewno przydadzą się nie tylko "Paniom" ale i panom przy wyborze takiego ubranka dla "swojej drugiej połowy"
rst rift numer mniejsze (co zapewnie kazda kobiete ucieszy)

rst razor i tu pojawia sie problem, kurtka w rozmiarze jakim standardowo nosimy ubrania, za to spodnie nalezaloby dobrac wieksze, no chyba ze tylko ja mam tak rozbudowane nogi :lol:
 
Posty: 253
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 13:16

Re: Kombinezon motocyklowy damski

przez optimus » 7 lutego 2022, o 08:14

Jaka odzież p.deszczową wybrałbyś dzisiaj , jednoczęściowy kombinezon a może spodnie i kurtka oddzielnie , jakaś konkretna marka, tekstylna czy "gumowa" ? Na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie ?


No i doradzicie coś dla kobiety? Sszukam na prezent
 
Posty: 360
Dołączył(a): 25 października 2019, o 07:56

Re: Kombinezon motocyklowy damski

przez piters » 7 lutego 2022, o 09:16

Nie pytaj o takie sprawy, każdy doradzi co innego. Dla mnie dwuczęściowe mogą nie istnieć. Jak jest lekki deszczyk to tekstylia dadzą sobie radę, ale jak jest ściana deszczu to tylko dobra jednoczęściowka da sobi3 radę.

Co do kombinezonów dla kobiet, polecam ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=bmBXPVa-qr0

Znajdziesz tam wiele informacji, jak odpowiednio dopasować taki kombinezon.
 
Posty: 387
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości