Motopark Koszalin VS Kartodrom Bydgoszcz - zbiór info

Stunt, tricki, jak stanąć na koło itp

Moderator: michu

Motopark Koszalin VS Kartodrom Bydgoszcz - zbiór info

przez pork » 22 maja 2009, o 19:40

Jeśli chodzi o Kartodrom w Bydgoszczy, to wbrew temu co początkowo słyszałem o tym miejscu, okazało się ono moim zdaniem świetne – chociaż niepozorne gdy patrzy się z boku. W Koszalinie bardzo szybko osiągnąłem swoje maksimum (tak mi się wydaje / czasowo to wychodziło 55 sekund w najlepszym momencie : D ), natomiast w Bydzi to zupełnie innego typu zajawka. Mimo tego, że w obu tych miejscach zakręty pokonuje się w przysłowiową sekundę, to w Bydzi ma się (sportem) o wiele większe pole do popisu. Można posmakować konkretnego winklowania – czyli jedziemy w winklu dłużej i można więcej pokombinować.*

Koszalin:

Obrazek

minusy:
- moim zdaniem (momentami) niezbyt pewna nawierzchnia, ślizgałem się tam kilka razy na ‘piasku’
- jest kilka wyboistych miejsc
- szerokość toru i ciasnota zakrętów niezbyt odpowiednia dla szosowych maszyn*

plusy:
- sprawia wrażenie ‘długiego’ i urozmaiconego *
- park maszyn, kibelek, prysznic

Otwarty praktycznie cały tydzień od 10.00 do 19.00 chyba. 20 zł za godzinę / 100 zł bez ograniczeń – jazda na zmiany (motocykle / skutery / gokarty)

http://www.moto-park.koszalin.superhost.pl/

real movie : :P
http://www.youtube.com/watch?v=CRC6XWpVPa8

Bydgoszcz:

Obrazek

minusy:
- tragicznie krótki (ale intensywny)
- same lewe winkle / tylko jeden prawy
- brak jakiegoś ‘zaplecza’ / kibla / parku maszyn

plusy:
- zero piachu i wybojów (z jednym wyjątkiem), można zaufać nawierzchni i martwić się tylko o opony
- więcej ‘szybkich’ zakrętów (jeśli można je w ogóle tak nazwać) niż w Koszalinie, a tym samym większy fun*
- od biedy, bo od biedy, ale szerokość / układ pozwalają na wyprzedzanie w zakrętach*

Otwarty w środy od 16.00 do 19.00 . 20 zł niezależnie od długości pobytu. Jeżdżą wszyscy, chyba że jest totalne przeludnienie. Kilkanaście-dzieścia [?] maszyn może na pewno latać swobodnie razem.

http://kartodrom.pl/

real foto: :P
http://tomi1967.superhost.pl/pork/Karto ... 0.05.2009/

*Proszę wziąć pod uwagę, że to wszystko należy traktować z przymrużeniem oka, bo mamy do czynienia z miniaturami torów ; )

Tak czy siak – można się wyszaleć – POLECAM !!! Jeśli w Koszalinie ‘czegoś’ Wam brakowało, to Bydzia powinna Was mile zaskoczyć.

Orass – Rozmawiałem z kolegą od supermoto i on bardzo sobie chwali Koszalin jako elegancki dla tego typu moto. W Bydzi odnajdą się raczej szeroko pojęte motocykle szosowe.
Koszalin jest chyba spokojniejszy frekwencyjnie i można się skupić na szlifowaniu poszczególnych umiejętności. W Bydzi nie ma raczej na to czasu – dużo naraz się dzieje, trzeba uważać na innych, miejsce jak dla mnie lepsze pod kątem współzawodnictwa.

I dla śmiechu. Z cyklu raz na wozie, raz pod wozem ; )

Obrazek

Obrazek
 
Posty: 228
Dołączył(a): 28 lipca 2008, o 15:52
Lokalizacja: pomorskie

przez satanic_masta » 22 maja 2009, o 20:33

złamałeś seta?, moze czas pomyslec o sportowych :mrgreen:
 
Posty: 369
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 21:45
Lokalizacja: k-g/p-

przez pork » 22 maja 2009, o 20:45

To mi właśnie w warunkach torowych zaczyna przeszkadzać. Gdy już trę podnóżkiem, mam film, że się zaraz na nim podeprę i stracę przyczepność.
 
Posty: 228
Dołączył(a): 28 lipca 2008, o 15:52
Lokalizacja: pomorskie

przez pimpgajda » 22 maja 2009, o 20:47

mam nadzieje ze nie bedzie to off topic. tematu sie nie doszukalem. czy sa jeszcze jakies w polsce tory na których mozna troche polatac. moze niech kazdy napiszcze jezelu cos wie. ja zaczne moze od szczecina. przy ulicy wojska polskiego znajduje sie tor kartingowy. na super moto uwazam ze jest naprawde the best. co do innych maszyn NOOT. jak ktos bedzie zainteresowany moge zamiescic foto
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 12:41
Lokalizacja: szczecin

przez satanic_masta » 22 maja 2009, o 21:22

ja po zalożenieu sportowej Yoshi juz niczym nie tre :D
widzilem tez patent z ucietym kawałkiem podnóżka
 
Posty: 369
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 21:45
Lokalizacja: k-g/p-

przez zdrojek » 22 maja 2009, o 22:56

pork to Ty w ta srode smigałes tą niebieska12??
widziałes moze tego wyjebanego gixsera?
jesli dobrze kojarze to on chyba był odwas
 
Posty: 1593
Dołączył(a): 9 marca 2008, o 00:41
Lokalizacja: CB

przez pork » 23 maja 2009, o 00:17

Tak, to ja. No ten 'wyjebany' gixer przyjechał ze mną - nawet mamy to na focie jak ziomek 'leci' : D
 
Posty: 228
Dołączył(a): 28 lipca 2008, o 15:52
Lokalizacja: pomorskie


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości