Jaranie lacza

Stunt, tricki, jak stanąć na koło itp

Moderator: michu

Jaranie lacza

przez ULOK » 2 sierpnia 2008, o 23:51

Witam.Może głupie to pytanie ale co mi szkodzi zapytać szukałem na forum ale nie znalazłem.
Jak jaracie lacza to startujecie z 1 czy przykładowo z 2?cz 3?-(przykład)
od razu po jaraniu nasuwa się drugie pytanie jak jest u was z wyważaniem opon wszyscy wyważacie? czy może obejdzie się bez?
 
Posty: 263
Dołączył(a): 12 maja 2008, o 22:17
Lokalizacja: LOP/LUB

przez Romsel » 3 sierpnia 2008, o 02:11

1 i goooo.... a co do wywazania to zobaczysz roznice przy 200 powodzenia...
 
Posty: 133
Dołączył(a): 30 czerwca 2007, o 10:35
Lokalizacja: prawie

przez pork » 4 sierpnia 2008, o 01:52

z wywazaniem to wg mnie loteria. wszystko zalezy od tego, jak sie prowadzi motocykl po zmianie opon [poniekad sytuacja mnie zmusza do takiego testu, bo mam dosc daleko do SOLIDNEGO wulkanizatora z wywazarka]. mozesz to odczuwac mocniej - albo wcale. obecnie nie mam wywazonych kol,a motocykl prowadzi sie idealnie w calym zakresie predkosci. z kolei kolega musial dac do wywazenia, bo motocykl sie dosc niebezpiecznie zachowywal. byl juz nawet przekonany, ze to felga jest krzywa.

przednie kolo bez wywazenia odczujesz o wiele bardziej niz tyl. wywazenie tylu mozna sprawdzic stawiajac motocykl na centralnej podstawce (tylko najpierw trzeba ja miec ; ) ) i przygazowac troche - mozliwe ze moto zacznie nerwowo wierzgac - a nie powinno.

poza tym warto dobrze wybadac czy zaklad wie co robi. znajomy dal kolo do wywazenia.. i motocykl zachowywal sie tragicznie po tej operacji ; )

amen : )
 
Posty: 228
Dołączył(a): 28 lipca 2008, o 15:52
Lokalizacja: pomorskie

przez ULOK » 4 sierpnia 2008, o 10:29

Jak do tej pory to nie miałem wyważonych kół.Jak kupiłem moto to miał zmieniona oponę z przodu ale koleś nie wyważał został ten ciężarek co był wcześniej.Z tyłu z kolei nie było w ogóle ciężarków i nie czuć żadnego "wierzgania":) ale w sumie powyżej 200 to jeszcze nie jechałem :lol: nie wiem nie wiem też nigdzie blisko nie mam wulkanizatora
 
Posty: 263
Dołączył(a): 12 maja 2008, o 22:17
Lokalizacja: LOP/LUB

przez kanalia » 5 sierpnia 2008, o 22:06

ja spaliłem juz kilka opon i nigdy nie bylo zadnych wibracji po paleniu :) a palenie z 1 i jak to kolega pisał goooo
 
Posty: 39
Dołączył(a): 9 grudnia 2007, o 00:55
Lokalizacja: MotoBracia WLKP

przez ULOK » 5 sierpnia 2008, o 22:16

Ja też zjarałem i tez z 1 startowałem a bieg w locie zmieniłem tylko mysłałem ze może z wyższych startujecie
 
Posty: 263
Dołączył(a): 12 maja 2008, o 22:17
Lokalizacja: LOP/LUB


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości