zx600 f3 1997 rok "gumowanie"

Stunt, tricki, jak stanąć na koło itp

Moderator: michu

zx600 f3 1997 rok "gumowanie"

przez siejuczek » 8 sierpnia 2013, o 22:55

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć troszkę o mojej nindży :)

Konkretnie chodzi o to czy ktoś stawiał ten model na koło i jak to robił.

Jadąc sam jest mi go ciężko postawić, próbowałem robić to samym gazem bez "Strzelania" ze sprzęgła.

Natomiast udało mi się przejechać troszkę pod niewielkim kontem na gumce z pasażerem z tyłu, jak zaczął na jedynce wchodzić na wysokie obroty to go zaczęło stawiać i tak udało mi się troszkę przejechać na tylnym kole upadając bez żadnych drgań ( czasami z pasażerem jak na początku upadałem to niechcący nie na prostą kierownice i było trochę strachu)

Tak, więc proszę o jakieś miłe pogawędki :-D

Dziękuję i pozdrawiam.
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 sierpnia 2013, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa

przez eosik » 9 sierpnia 2013, o 14:34

ja nawet zzr em 600 dawalem na gumie. wszystko trzeba wycwiczyc. na poczatek powiem ci, ze rozpedzaj sie na jedynce tak do 6 tys obrotow, odpusc delikatnie gaz i szybko dodaj duzo gazu. to musi byc tekie musniecie, zdecydowany ruch...na poczatku pewnie sie wystraszysz i odpuscisz, ale po jakims czasie dojdziesz do wprawy
 
Posty: 153
Dołączył(a): 7 grudnia 2011, o 00:00
Lokalizacja: W

przez siejuczek » 9 sierpnia 2013, o 17:25

Dzięki będę próbował ;)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 sierpnia 2013, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa

przez A.S. » 12 sierpnia 2013, o 22:00

Albo wpadnij do Poznania .. wejdź w Sławińskiego na 2-ce ok 80 km/h w 1/3 zakrętu odwiń gaz na full, mocno dobij do wewnętrznej a w 2/3 winkla odprostuj szybko motocykl .. ŚWIECA MUROWANA :-) !!!

Ale tak na poważnie .. to ja też powoli muszę to opanować, bo kiedy nie mam parcia na czasy to fajnie jest zrobić małe widowisko a wyjście z winkla na kole to na focie - po prostu POEZJA ;-) .. Tak że dokładnie tak samo się uczę .... jedyneczka ... z 5 -6 tys, obr. ( no u mnie jest deko inna skala ) zamykam gaz i potem w palnik .. z tym że ja delikatnie .. na początku podrywam koło i staram się coraz wyżej nie zamykając od razu za strachu ;-) ...
 
Posty: 865
Dołączył(a): 10 grudnia 2009, o 01:22


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości