jazda na kolanie

Stunt, tricki, jak stanąć na koło itp

Moderator: michu

jazda na kolanie

przez adrin » 13 listopada 2007, o 13:18

chlopaki wytlumaczcie mi jak to jest z jazd± na kolanie po torze dlaczego tak naprawde sluzy slizg bo po drodze nie zdarzylo mi sie zobaczyc kogos kto jezdzi na slizgach lecz po zimie mam zamiar wybarac sie na tor i nie mam bladego pojecia o takiej jezdzie dzieki za podpowiedzi
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 października 2007, o 23:05
Lokalizacja: ?a?cut

przez Anka » 18 listopada 2007, o 00:59

a nigdy nie odglada³es MOTO GP w TV?

tu masz filmiki z toru
http://pl.youtube.com/watch?v=6i-w6gPUn2w

http://pl.youtube.com/watch?v=ONuDrPSO2Fs
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 lipca 2007, o 07:32
Lokalizacja: Pozna?

przez adrin » 18 listopada 2007, o 17:18

no oglada³em wszystkie ale czy kolanem sie pomaga podnie¶c motocykl z zakretu czy jak?? i prosze o jakies wskazówki jak sie nauczyc tak je¿dzic
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 października 2007, o 23:05
Lokalizacja: ?a?cut

przez Anka » 18 listopada 2007, o 19:16

nie, pomagasz moto z³o¿yc siê w zakrêt, a ¶lizgi sa po to ¿eby¶ móg³ nadal chodziæ po paru g³êbszych winklach
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 lipca 2007, o 07:32
Lokalizacja: Pozna?

przez Fat » 18 listopada 2007, o 19:19

Kolanem kontrolujesz g³êboko¶æ pochylenia. A samym zej¶ciem na kolano (czyli zmian± pozycji na moto) powodujesz, ¿e dany zakrêt mo¿esz przejechaæ ze znacznie wiêksz± prêdko¶ci± ni¿ przy pozycji klasycznej (w du¿ym uproszczeniu i skrócie). Jak poje¼dzisz trochê po zakrêtach na torze to skapujesz o co chodzi.
 
Posty: 180
Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 22:31
Lokalizacja: Pozna

przez dziur » 21 listopada 2007, o 00:28

jak juz pojedziesz na tor to uzywaj kolana tak jak pisze Fat do kontroli jak jestes gleboko zlozony. Jak dotkniesz cofnij je troche w kierunku owiewki a jak juz nie masz jak cofnac tzn kolano oparte jest o owiewke i asfalt tzn ze juz dalej nie mozna siê skladac ;) Mam znajomych co pojechali na tor i starli cale slizgi po 1 godzinie. Jechal i lezal na kolanie podjarany ze trze. Czas okrazenia to jakies 2:20 ;)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 października 2007, o 17:15
Lokalizacja: Kalisz

przez deni » 10 kwietnia 2008, o 11:45

przy odpowiedniej prêdkosci i dopowiednim winklu musisz sie przesun±æ do przudu by doci±¿yæ przednie kolo zsun±æ ty³ek z siedzenia i wychyliæ kolano tylko pamietaj o drugim kolanie tym co jest w górze jak je doci¶niesz do motokla to sie szybko zlo¿ysz a jak bêdziesz mial je podniesione to bedziesz mia³ przeciw wage i bêdziesz walczy³ ze z³ozeniem sie w zakrêt,uwazaj na stopy przy zlo¿wniunie wystawiaj ich raczej na nózkach trzymaj je na palcach bo inaczej to mo±esz zaczepiæ stopa o aswalt i polamiesz giry w naj lepszym wypadku,no chyba ¿e masz podnuszki torowe i s± wysoko osadzone,powodzenia.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwietnia 2008, o 11:22
Lokalizacja: wroc?aw


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości