motocykl gasnie podczas jazdy, szarpie silnikiem

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

motocykl gasnie podczas jazdy, szarpie silnikiem

przez qrczak8 » 6 lipca 2009, o 12:45

Witam wszystkich posiadaczy Kaw.Mam maly problem nie weim co sie dzieje jak jade czasami motor mi zgasnie i zaczyna przerywac tak jak by nie bylo paliwa a jest.wczoraj jechalem i mi zaczal dziwnie chodzic i zaraz padł.jeszcze nie bylem go uruchamiac bo nie wiem czy moge.Prosze o jakas rade co to moze byc i jak temu zapobiec.Dzieki wielkie pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 17 lutego 2012, o 19:08 przez qrczak8, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 12:23
Lokalizacja: Praszka

przez youni » 6 lipca 2009, o 21:55

Witam
Moze byc pare przyczyn sprawdz kilka które mi przychodza do głowy : filtr paliwa i lukni w przewody paliwowe, filtr powietrza warto zawsze sprawdzic, gaźniki dawno były czyszczone ? no i świce , moj klega zawze mówił "jak komar nie pali to musza byc swiece" hehe oczywisxcie kawa nie komar ale warto sprawdzic nawet jako pierwsze.
Pozdrawiam
Ps. jeszcze taka pierdoła jak ssanie moze sie gdzies zaciełoi dostaje za duzo paliwa.(nie napisałes czy na poczatku jazdy czy na ciepłym silniku ?)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31 maja 2009, o 09:43
Lokalizacja: Zawiercie

przez Czorcik1990 » 6 lipca 2009, o 23:39

No właśnie nie napisałes czy na zimnym czy po nagrzaniu. Ja miałem podobny problem i okazało sie że padł moduł zapłonowy, po zagrzaniu sie po prostu zaczął przerywa, prychac i bóg wie co jeszcze.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 czerwca 2009, o 13:37
Lokalizacja: G

przez bulagp » 7 lipca 2009, o 20:07

ja mam podobny problem z ZX6R jechałem w mocnej ulewie i na następny dzien jak jeżdziłem to było wszystko ok do czasu az przekracza 10 tyś obrotów to się dławi na każdym biegy i traci moc jakby nie było paliwa czy to będą zalane gażniki wodą?? dodam że jest przerobiony na streeta i silnik jest odsłonięty wyciągłem filtr powietrza to był mokry i sasyfiony dzięki za wszelką pomoc :->
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 sierpnia 2008, o 14:13
Lokalizacja: rybnik

Re: ZX6R gasnie

przez kriszx-6r » 7 lipca 2009, o 23:33

qrczak8 napisał(a):Witam wszystkich posiadaczy Kaw.Mam maly problem nie weim co sie dzieje jak jade czasami motor mi zgasnie i zaczyna przerywac tak jak by nie bylo paliwa a jest.wczoraj jechalem i mi zaczal dziwnie chodzic i zaraz padł.jeszcze nie bylem go uruchamiac bo nie wiem czy moge.Prosze o jakas rade co to moze byc i jak temu zapobiec.Dzieki wielkie pozdrawiam.


Co to znaczy "zaczal dziwnie chodzic"stuka,czy co?
Co do wczesniejszego problemu cyt.qrczak8 "jak jade czasami motor mi zgasnie i zaczyna przerywac tak jak by nie bylo paliwa"moze byc zatkane odpowietrzenie baku.
Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Dołączył(a): 14 czerwca 2007, o 19:30
Lokalizacja: Hamburg(D)/Biala(PL)


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 12 gości