Ninja 250r nie odpala, mryga kontrolka paliwa.

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Ninja 250r nie odpala, mryga kontrolka paliwa.

przez Misiekninja » 25 marca 2019, o 10:17

Witam wszystkich mam taki dziwny problem a mianowicie moto naciskając starter nie chce zaskoczyć i po przekręceniu kluczyka mryga kontrolka rezerwy (nie pali się tylko mryga). Stało się to podczas drogi i oczywiście moto zgasł, nie chciał odpalić i serwis był grany. W serwisie powiedzieli że może być wina pompy paliwa więc ją wymienili. Moto odpalił ale tylko na jeden dzień. Następnego dnia nie zdążyłem nawet usiaść na nim, naciskam starter i znowu to samo, mryga kontrolka i moto próbuje zaskoczyć ale nie nie może. Pan z serwisu przez telefon mi powiedział żebym sprawdzil bezpiecznik od ECU i powiedział że obok wsadził mi zapasowy (oba niebieskie z cyfrą 15) i żebym ewentualnie wyjął ten przepalony a wsadził ten dobry i sprawdził czy zaskoczy. Bezpiecznik ECU faktycznie przepalony, więc zamieniam z tą drugą 15stką, przekreciłem kluczyk, kontrolka nie mryga ale jak tylko nacisnąłem starter to znowu to samo. Serwis powiedział że może to być coś z elektryką a wy co sądzicie? :)