Kontrolka F1 i wariujące wskazanie prędkości ER6N

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Kontrolka F1 i wariujące wskazanie prędkości ER6N

przez Szymon99 » 4 listopada 2018, o 19:10

Witam wszystkich, :)
Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Kawasaki ER6N z 2008 roku moja radość trwała jednak przez niecałe 200 km już w drodze powrotnej zaczęły się dziać dziwne rzeczy otóż licznik prędkości raz wskazywał 0 za chwile już działała normalnie i przy kręceniu na wyższe obroty zapala się kontrolka f1 pali się zazwyczaj do momentu zatrzymania i wyłączenia zapłonu. Ponowne odpalenie i kontrolka gaśnie i tak do wyższych obrotów. Sprzedający jeździł na sportowym wydechu ja kupiłem z oryginalnym i był on zakładany wczoraj na miejscu przez sprzedającego i nie wiem czy może te błędy chociażby z tą kontrolką wynikają że coś jest źle spasowane przy kolektorach itd. Śruby wszystkie wkręcone opaska też ładnie trzyma ale jednak słychać przedmuchy z okolic kolektorów może to uszczelka kolektora ? ale co do tego ma licznik to już nie wiem. Pytam bo nie mam już pomysłów co dalej z tym fantem zrobić poza tymi przygodami motor bardzo fajny i wszystko chodzi jak należy. Będę bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki Pozdrawiam :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 listopada 2018, o 18:12

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości