KXF 250 2013 Wtrysk nie trzyma wolnych obrotów

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

KXF 250 2013 Wtrysk nie trzyma wolnych obrotów

przez Domink » 19 czerwca 2018, o 23:17

Witam odstawiłem do mechanika (mocno polecanego przez riderów) na regulacje zaworów podczas oględzin okazało się ze jeden z zaworów nadaje się do wymiany, zrzuciliśmy głowice kupiłem dwa zawory proxa mechanik ja dotarł wyregulował, na nowej uszczelce pod cylinder i głowice poskładaliśmy moto przychodzi do odpalania i okazuje się ze kable z pompy paliwowej która jest w baku są wyrwane, powiedział ze ogarnie i polutuje dzwoni do mnie ze moto do odbioru chodzi i faktycznie chodziło jeden dzień po 2 dniu już nie trzyma wolnych obrotów przed wymiana zaworów moto chodziło jak igła żadnych problemow, w tym momencie moto jedzie ma moc ale nie ma wolnych obrotów mechanik kreci i wymiguje się od problemu zostałem z tym sam. Rozrząd sprawdziłem jak radził mi kolega jak i zawory wszystko jest dobrze skręcone i wyregulowane, jak podkręcę śrubę od wolnych obrotów to przez jakieś 10 sek trzyma wysokie obroty po czym spadną i moto zgaśnie i tak cały czas miał ktoś taki problem czy to faktycznie jest wina pompy paliwa? czy może czegoś innego?

Re: KXF 250 2013 Wtrysk nie trzyma wolnych obrotów

przez doktorek1 » 23 czerwca 2018, o 18:19

Skoro silnik był częsciowo rozebrany to być może łapie fałszywe powietrze ?