Z750 - Problem z przednim zawieszeniem

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Z750 - Problem z przednim zawieszeniem

przez czakson » 23 maja 2018, o 20:45

Moi drodzy tak jak w temacie mam problem z przednim zawieszeniem. Mianowicie wyciągnąłem lagi żeby zmienić uszczelniacze. Po wymianie wiadomo nadszedł czas na powtórne ich włożenie w półki. Wtedy to zaczął się problem. Moto złożone, człowiek szczęśliwy, ubiera się, siada, rusza W drogę, a tu bubel :/ kierownica krzywa. Posprawdzalem czy lagi jednakowo wystają z półki, posprawdzalem czy śruby skręcone i wszystko git, więc wyciągnąłem lagi jeszcze raz żeby sprawdzić czy są proste. No i są. Pomyślałem że sprawdzę półki. No i co się okazało? Obejma jednego laga w dolnej półce jest jakby trochę podgięta. Pomyślałem że to jest przyczyną. Zamówiłem kolejną półkę i przyszła identyczna.

Teraz moje pytanie? Czy ona ma taka być? Czy ki ciul? Wcześniej moto był prosty, nie wyciąłem żadnego kadryla na nim, nie przewrócił się, a tu po złożeniu takie kwiatki :O

Bardzo proszę o pomoc bo mnie już szlag trafia z tym rozbieraniem i składaniem jak tu taka pogoda na zewnątrz.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 20:37

Re: Z750 - Problem z przednim zawieszeniem

przez lenapol » 25 maja 2018, o 00:15

hej
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 00:14


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości