Magneto od jakiego motocykla ?

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Magneto od jakiego motocykla ?

przez Modi03 » 4 sierpnia 2017, o 14:17

Witam potrzebuje waszej pomocy posiadam kawasaki ex 250 z 1987 r w ostatnim czasie tak wypadło że musiałem założyć nowy silnik silnik zakupiłem od modelu el 250 wszystko pasuje poza magnetem a magneto z poprzedniego silnika pokrzywiło się przy próbie ściągnięcia. Magneto z silnika el 250 ma całkiem inne wypusty impulsatora i z tego co zauważyłem na zdjeciach ma też tylko jeden impulsator ja oryginalnie posiadam dwa impulsatory oraz na oryginalnym magnecie są tylko 2 wypusty impulsatora czy ktoś mógł by pomóc ewentualnie podpowiedzieć w jakim modelu znajdę takie koło magnesowe przeszukałem już wszystkie strony internetowe pod nazwą el/ex/gpz 250 itd i nie ma takiego jakie jakiego potrzebuje ewentualnie jeśli ktoś wie w jakim modelu były wersję z dwoma impulsatorami http://m.ebay.com/itm/201955320500 w tym linku jest zdjęcie pokrywy takiej jak ja mam zdjęcia magneta na chwilę obecną nie mam ale postaram się wrzucić jak najszybciej narazie jestem po za granicą PL
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sierpnia 2017, o 13:42

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości