Kawasaki ZX6R świeżo zakupione

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Kawasaki ZX6R świeżo zakupione

przez jamesss » 22 czerwca 2017, o 20:47

Na początek chciałbym jako nowy członek się przywitać, CZEŚĆ!

2 dni temu, 20 czerwca zakupiłem kawasaki ZX6R. Mam problem mianowicie zastanawiam sie czy sprzegło sie zjechało czy problem jest większy. Podczas przejażdzki tego nie zauwazyłem, ale było tak ze wpinałem 2 szła do odciny, 3 i obroty do odciny po czym zaraz spadały do 7tyś i kawa sie bujała, 4 i reszta juz bez takiej sytuacji. Teraz jestem w trasie i tylko odstawiłem ją do domu, a problem jest większy, wyjechałem od kolegi i kawa zaczeła wkrecac obroty wraz z dodaniem gazu bez rozwijania predkosci, tak jakby sie slizgało sprzegło. Do tego zagotowała się po chwili. Odczekałem i wróciłem do domu na biegach 3-5 do max 4 tyś obrotów bo dodałem tylko gazu i obroty w góry a predkosc nie. Płynu tez brak, ze sie zagotowała? mam licznik wskazujący temperaturę jak wracałem na 3-4 kreski było, postawiłem na wolnych obrotach na minute i sie zagotowała, teraz muszę odebrać kogos jak wróce zobaczę czy to brak płynu, ale co z tymi obrotami?

Mam zamiar znaleźć jakiś serwis, żeby mi ją sprawdzili póki mam 14 dni na zwrot o ile sie nie myle....
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 czerwca 2017, o 20:35

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość