Kawasaki kmx 125/problem-gaśnie. Błagam o pomoc

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Kawasaki kmx 125/problem-gaśnie. Błagam o pomoc

przez Seva » 15 czerwca 2017, o 14:45

Witam wszystkich użytkowników forum , jestem posiadaczem Kawasaki KMX 125 ( jest to motocykl 2t o zbliżonej budowie silnika do Yamahy dt 125 ) i mam z nim problem a mianowicie zalewa się lub dostaje za mało paliwa ( przypuszczam ,że jest to coś na pewno związane z gaznikiem lub dopływem paliwa do gaźnika. ) Po za tym od jakiegoś czasu jeżeli naleje trochę paliwa do baku i przejdę się nim kawałek to na 2 dzień jest pod nim plama paliwa z olejem. Jednak mój największy problem polega na tym ,ze od jakiegoś czasu zaczął gasnąć. Najpierw 15 km od domu później 6/7 a teraz nawet 400m od domu. Sądziłem ,ze to tłok puchnie jednak jest on chyba ok ponieważ silnik czasami nie zdąży się nagrzać a i tak gaśnie. Po zgaśnięciu chwile pokopie, pobawie się otwieraniem i zamykaniem kranika i zaczyna odpalać. Ostatnio jak byłem się przejechać i jak poczułem ,że zaczyna gasnąć to szybko zamknąłem kranik i odzyskał moc jednak 200-300 metrów dalej zgasł :(. I zapomniałem powiedzieć ,że jak gaśnie to zaczyna słabnąć, zwalniać i nawet kręcenie manetką praktycznie nic nie daje. Błagam o pomoc ponieważ nie daje sobie sam rady.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 czerwca 2017, o 14:36

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości
cron