Zx6r 636 2005 problem z iskrami i przepalanie cewek

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Zx6r 636 2005 problem z iskrami i przepalanie cewek

przez pawelkr111 » 15 czerwca 2016, o 18:08

Witam, jestem posiadaczem Kawy zx6r 636c z 2005 roku i mam następujący problem, pracowała normalnie a po wizycie w serwisie po wymianie klocków przestała palić na wszystkie cylindry. Raz nie pali na jeden raz na dwa, nie wiem czemu ciągle jest problem z innym, czasem nie ma na pierwszym, czasem na drugim a czasem na trzecim... Nie jestem pewny ale sądzę, że mogłem mu załatwić cewki ponieważ musiałem na niej wrócić około 200km i 2 cewki rozwalone ale po wymianie na sprawne dalej jest problem..

W pierwszej kolejności wymieniłem świece ale to nie pomogło, sprawdziłem kable zasilania cewek czy przewodzą napięcie i wszystko wygląda ok. Nie mam pomysłu co może być nie tak.

Tak z innej beczki jeszcze posiadam dwa sensory map nad przepustnicami z czego jeden (z lewej strony) jest podpięty do instalacji lecz nie ma żadnego wężyka podpiętego, czy to normalne?

Spaliłem już drugą cewkę na drugim cylindrze podczas 10 minut kiedy była odpalona Kawa..
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 czerwca 2016, o 17:39

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości