przerywa zx10r -pomocy

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

przez AdamSsS » 14 czerwca 2013, o 12:38

Wyczysciles pompe i jest gorzej . A przewodów paliwowych niezagioles ??
Trzeba sprawdic to co bylo.u chlopaków a jak dalej nie pomoze to szykanie . Sprawdic cisnienie jakie podaje pompa sprawdzic listwe wtryskowa sprawdzic swiece przewody . Jakie napiecie dochodzi do cewek jakie wychodi . Czujniki czy diLaj sprawdic bledy .
 
Posty: 781
Dołączył(a): 26 marca 2012, o 14:47
Lokalizacja: Tarn

przez sebo| » 14 czerwca 2013, o 13:56

Z tą pompa to widocznie zbieg okoliczności. Rozebrałem to badziewie przy stopce i był tam tam wielki syf. Po wyczyszczeniu zrobiłem krótki przejazd i jest ok, także wychodzi na to że czujnik stopki robił problem...

zastanawiam się czy mogę to zmostkować i wywalicz ten czujnik.....chodzi o to czy będzie na stałe odcięcie czy przeciwnie...Dla mnie osobiście ten czujnik jest zbędny..
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 czerwca 2013, o 23:00
Lokalizacja: Swiebodzin

przez AdamSsS » 14 czerwca 2013, o 14:15

Rizbierz go i wyczysc bedzie ok . A jK rozbierzesz to bediesz widzial czy ma byc rozwarty czy zwarty . Wyrzycac nie wyrzucaj bo on po to jest aby nie ruszac z stopka bo glebniesz .
 
Posty: 781
Dołączył(a): 26 marca 2012, o 14:47
Lokalizacja: Tarn

przez sebo| » 14 czerwca 2013, o 14:28

To juz zrobione...pisałem ze juz jest ok...
A ruszyc z stopka rozlożona.....nawyk mam ze jak wsiadam na motot to rownocześnie składam stopke takze nie ma opcji abym ruszyc z rozłożona...
btw.....dopoki bedzie hulać to nie tykam ale jak jeszcze raz zacznie przerywać to żyłka może pęknąc :-P

[ Dodano: 22 Czerwiec 2013, 18:11 ]
Panowie jak macie w swoich 'dychach' ??
Pisze o tym w tym temacie bo znowu czyściłem ten czujnik i coś mi chyba świruje....
Możecie odpalic sprzęta na biegu czy musicie dać na 'luz"( w każdym poprzednim moto mogłem odpalić na biegu)
Za to w Kawie od początku miałem tak że palił tylko na luzie,np moto zgasło przy ruszaniu to nie mgłem odpalić tylko musialem dać na luz.......
wg. mnie ma palic normalnie na biegu ale może kawa ma inaczej....
z gory dzieki za odpowiedz..
pozdro!!
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 czerwca 2013, o 23:00
Lokalizacja: Swiebodzin

Re: przerywa zx10r -pomocy

przez Krizi » 3 czerwca 2017, o 14:32

Podpinam się do tematu ... mam coś podobnego tylko szarpanie zaczyna się w przedziale 3 - 4,5 krpm i to tylko jak utrzymuje stałe obroty. Czasami też jest tak że na tych obrotach po szarpaniu moto idzie tak choćby na 3 cylindry a jak odpuszczę gaz na chwilę to wraca wszystko do normy. No jałowym biegu moto chodzi równo. Świece były wymieniane na początku sezonu i zrobiłem na nich może 1500km. Czy to możliwe ze to jednak od świec? ( bo kiedyś tak miałem w GSX-R i ponowna wymiana pomogła) Czy to może być coś innego. Z góry dzięki za pomoc.
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19 marca 2016, o 15:40

Re: przerywa zx10r -pomocy

przez jakubmatys » 22 sierpnia 2017, o 16:17

Podpinam się do tematu. Mam mniej więcej to co użytkownik krizi. Moto szarpie przy stałej prędkości - głównie w okolicy 3,5-5krpm. Nie jest to na pewno łańcuch - bo jest to 1400gtr z napędem kardana:) Cewkofajki wymienione. EXUPA moto chyba nie ma. Nie mam pomysłu gdzie szukać problemu.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sierpnia 2017, o 16:13

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości
cron