Pytanie / Pomoc

informacje dla wszystkich którzy zaczynają przygodę z motocyklem

Pytanie / Pomoc

przez małpa » 14 lutego 2017, o 15:28

Witam !!

Chce kupić pierwsze moto i mój wybór padł na Kawasaki er6n i stąd moje pytanie.

Zainteresowały mnie dwa ogłoszenia i prosiłbym o rzucenie na nie okiem i jąkaś podpowiedz. Wiem że z zdjęć ciężko coś ocenić ale może jednak kto by potrafił chociaż coś wstępnie powiedzieć.

linki do ogłoszeń :
http://allegro.pl/kawasaki-er6n-2015r-a ... ml#thumb/1
lub
http://allegro.pl/kawasaki-er6n-er-6n-r ... l#imglayer


Dziękuje i pozdrawiam :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lutego 2017, o 17:42

Re: Pytanie / Pomoc

przez dayan » 15 lutego 2017, o 22:23

Sam szukałem rok temu.
Pierwszy motocykl Staszów:
- cena okazyjna
- fajne dodatki
- opony pewnie do zmiany (chyba że wymienione)
- słabe zdjęcia aby coś więcej powiedzieć

Drugi motocykl Krasne:
- fajna kanapa
- przebieg

Za swój z ABS dałem 17k (z tłumaczeniami, przeglądem), moto miałem po glebie na lewą strone, przebieg ok 2kkm.

Przy oględzinach sprawdź ogranicznik czy wygląda OK i jest prosto. Zmacaj lagi w miejscach mocowania półek czy nie ma wyczuwalnych rys/wgięć. Zajrzyj pod tylni błotnik czy nie ma na nim śladów zastygłej gumy z opony.
Odpal silnik niech pochodzi do włączenia dmuchawy (w er nie trzeba długo czekać).
Nie wiem, ale ten pierwszy jakoś zbyt okazyjnie wygląda, same dodatki to min 2k zł.

To, że są zblokowane to na plus jeśli to twoje pierwsze moto. Powiem ci, że cholerstwo idzie pięknie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 08:52

Re: Pytanie / Pomoc

przez małpa » 16 lutego 2017, o 13:51

No właśnie mi ta cena pierwszego motocykla wydaje się podejrzana dlatego odezwę się na dniach do gościa popytam i po proszę o więcej zdjęć bo kawałek muszę jechać więc lepiej nie na darmo

Dodam jeszcze watek na "Oceń Kawasaki"


Dziękuje za opinie :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lutego 2017, o 17:42


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości