Kawasaki ZX6R 03-06

informacje dla wszystkich którzy zaczynają przygodę z motocyklem

Kawasaki ZX6R 03-06

przez krzycho360 » 21 kwietnia 2012, o 17:09

Witam, wszystkich.


Mam pytanie do wszystkich doświadczonych motocyklistów. Z góry proszę o nie negowanie moich chęci, ponieważ starajmy się pomagać i doradzać a nie "atakować" inną osobę tylko przez jej pomysły.

A teraz do rzeczy latam na Aprili RS 125, już drugi sezon i w niedługim okresie przymierzam się na jakąś 600setkę.

Okropnie podoba mi się ZX6R 07-09 lecz jak wiadomo jej cena na polskim rynku jest dość wygórowana dlatego skłaniam się ku modelowi 03-06.

I teraz pytanie czy jest on aż tak bardzo agresywny, czy można go "oswoić" śmigając z wyobraźnią i delikatnością poznawania maszyny ? Jak również czy przesiadka na nią nie jest zbyt wielkim skokiem, uwzględniając to, że nie dysponuje ogromem pieniędzy dlatego motocykl jaki zakupie będzie służył przez kilka dobrych lat, a na Kawci mi zależy bardzo.

Miałem na myśli też CBR 600F4i sport, ale nie urzeka mnie ona aż tak bardzo jak Kawa. :)

Jeszcze odnośnie awaryjności i komfortu, dużo czytałem o wysokiej awaryjności ale przy starszych modelach jak jest więc z tym? Komfort pewno tak jak na sporcie pewno nie za świetnie, ale czy jest możliwość przejechania z pasażerem około 200-300km ? Bez bólu który zabraniałby nam usiąść po podróży ?
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wadowice

przez 636 » 21 kwietnia 2012, o 17:14

poczytaj ten dzial... i poszukaj jeszcze w dziale motocykle
 
Posty: 2588
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 23:18
Lokalizacja: chrzan


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości
cron