zx10r 2010 wasza opinia.

Tutaj zamieszczamy motocykle do oceny przed lub po kupnie. Oceny pod kątem wizualnym.

zx10r 2010 wasza opinia.

przez Owczarzx10r » 25 sierpnia 2017, o 09:20

Witam zastanawiam się nad kupnem tego o to modelu - https://www.olx.pl/oferta/kawasaki-zx10 ... nKhGy.html Motocykl wizualnie jak i technicznie tip-top tylko ma jeden dość poważny mankament otóż brakuje mu amortyzatora skrętu... A może tylko mi się wydaje , że to przekreśla ten motocykl i nie warto inwestować w niego kasy? Jak uważacie idzie tego zakapiora utrzymać w rydzach bez amora? Czy może dać sobie spokój i szukać kawy z pełnym wyposażeniem? Proszę was o poradę bo nie chciałbym kupić a potem żałować... A orientując sie w cenach to wiem , że ta zabawka wcale tania nie jest ...
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sierpnia 2017, o 09:11

Re: zx10r 2010 wasza opinia.

przez koperta4512 » 25 sierpnia 2017, o 16:22

Nie miałem przyjemności korzystanie z ZX10, więc jest to subiektywna opinia:
Amortyzator skrętu zapobiega shimmy - mając sportowy motocykl wyposażyłbym go amortyzator skrętu a tym bardziej jeśli był on montowany serynie (czyli do cenny zakupy dolicz cenne amortyzatora skrętu).
Wiesz jakie motocykle sprowadza się z Francji lub Włoch? Najczęściej sprowadza się motocykle powypadkowe i robi się w nich korektę licznika, ponieważ sezon tam trwa cały rok, więc mają one więcej najechane niż np. w Polsce.

Nie mam wystarczającej wiedzy że skreślić lub polecić ten motocykl ale na pewno przed ewentualnym zakupem sprawdź dokładnie ten motocykl ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Dołączył(a): 8 lipca 2013, o 16:28
Lokalizacja: Piotrk

Re: zx10r 2010 wasza opinia.

przez Owczarzx10r » 25 sierpnia 2017, o 20:55

Dzięki kolego za odpowiedz . Jutro wszystko się okaże to najwyżej dam znać aby ostrzec potencjalnych kupców a jak nie to pochwale sie nowym nabytkiem:D Sam nie jadę , wiec spokojnie:)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sierpnia 2017, o 09:11

Re: zx10r 2010 wasza opinia.

przez Owczarzx10r » 30 sierpnia 2017, o 10:30

Nie chce tworzyć nowego wątku... ale znana jest komuś ta sztuka https://www.olx.pl/oferta/zx10-r-CID5-IDnwLuS.html
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sierpnia 2017, o 09:11


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron