kawasaki zx6r 2007 rzeszów/sędziszów

Tutaj zamieszczamy motocykle do oceny przed lub po kupnie. Oceny pod kątem wizualnym.

kawasaki zx6r 2007 rzeszów/sędziszów

przez bercikdh » 5 marca 2014, o 00:42

Witam,
wybieram się po ten sprzęt:
http://otomoto.pl/kawasaki-zx-6r-636-or ... 16994.html
Czy ktoś może wie coś o motocyklu, czy rzuca się komuś coś podejrzanego w oczy? Motocykl jest już dość długo na otomoto.
Przez telefon facet przyznał się że ma więcej motocykli, w wyniku poszukiwań znalazłem inne ogłoszenia
otomoto.pl/yamaha-fzs-fz6s-s2-oryg-lakier-okazja-fz6-M3907426.html
http://otomoto.pl/kawasaki-z-750-orygin ... 21517.html
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-1000-k4- ... 30228.html
Jeśli ktoś wie coś na temat motocykli bądź na temat samego handlarza to bardzo proszę o pomoc.
Mieszkam kawałek od Sędziszowa i nie chciałbym tracić czasu i pieniędzy na oglądanie miny.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 marca 2014, o 00:34

przez huragan » 5 marca 2014, o 14:35

Siema! wartałoby przebieg odczytać a typ od pomarańczy tego niepodaje, weź wogóle zapytaj czy mu elektryka działa i czy odpala, czy tylko tak ładnie na zdjęciach wygląda:/ pozdro
 
Posty: 328
Dołączył(a): 16 grudnia 2011, o 04:06
Lokalizacja: ZS

przez bercikdh » 5 marca 2014, o 16:30

Facet powiedział, że nie pamięta dokładnie ale koło 20 tys (kwestia czy około 20 tys to 22 czy 28), do tego nie wie skąd moto było sprowadzone (dla mnie ważne żeby nie było z USA albo z Włoch). Ogólnie ciężko się było coś konkretnego dowiedzieć bo zawsze odpowiedzią jest, że moto jest w idealnym stanie.

Powiedziałbyś mi na co mam uważać w tym egzemplarzu, może widzisz coś co Cie niepokoi ? miałem 636 z 2003 i dość dobrze znałem się na tamtym modelu a teraz nie wiem na co uważać...

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 marca 2014, o 00:34

przez Kawasaki ZX10R » 5 marca 2014, o 17:23

bercikdh napisał(a):(dla mnie ważne żeby nie było z USA albo z Włoch)

A mogę wiedzieć dlaczego wolisz powiedzmy niemca czy francuza o którym przeważnie gówno się dowiesz ?? Trafiłbyś np. igłę z USA to co też byś nie był zainteresowany bez sensu trochę nie sądzisz ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 513
Dołączył(a): 18 października 2012, o 18:33

przez bercikdh » 5 marca 2014, o 18:04

Pewnie, że jakbym trafił igłę z USA to bym wziął :) , ale do tej pory większość sprzętów ze stanów, które widziałem były po niemałych przejściach. Przeważnie od sprzedających słyszałem, że ściągnięty nowy z salonu ... w większości przypadków nie było sensu sprawdzania po VIN-ie.
Ostatnio znajomy kupił 2 letnią R1 z USA w idealnym stanie, więc pewnie reguły nie ma.

Co do tej kawy (albo innych aukcji) to widzisz może coś co Ci nie gra ?
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 marca 2014, o 00:34

przez Kawasaki ZX10R » 5 marca 2014, o 20:31

Widzę niestety tylko jeden twój link bo reszta nie działa...

Co do samego moto wygląda w sumie przyzwoicie ale to zawsze tylko fotki wiec też można się pomylić.

Z pierdół rzucają mi się w oczy:
-prawe lusterko lekko zarysowane
-szczelina czaszy a owiewki ale to być może do skorygowania
-lekko dźwignia hamulca tylnego
-napęd zmieniony więc ciekawe jaki przelot

Myślę że coś tam małego mogło być ale największy minus to "RZESZÓW" :mrgreen: miasto handlarzy krętactwa i gruzów :lol:
;-) Wzbrojona potrójna ostrożność. Nie żałuj kasy nawet na sprawdzenie moto w serwisie
Pozdro i powodzenia

Moto to oczywiście wersja Europa


Zrobiłem ci małe porównanie powiedzmy wizualne ;-)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 513
Dołączył(a): 18 października 2012, o 18:33

przez bercikdh » 5 marca 2014, o 22:31

Wielkie dzięki ! to mi bardzo pomogło!
Jeszcze tak dłużej oglądając zdjęcia, nie pasuje mi klamka sprzęgła, możliwe żeby była tak wytarta. Do tego chyba nakrętki na półce były odkręcane, wydaje mi się że widać ślady zakładania klucza.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 marca 2014, o 00:34

przez Kawasaki ZX10R » 6 marca 2014, o 08:13

Wiesz co ta klamka ciężko tak jednoznacznie powiedzieć czy to wytarcie ale faktycznie wpada trochę w takie dziwne kolory. To już raczej musisz obczaić na żywo :-) Nakrętki też widziałem ale to że są ruszone niczego jeszcze nie potwierdzają być może ktoś się bawił trochę zawiechą a że nie miał odpowiedniego klucza to tak to trochę porysował. Resztę musisz spokojnie oglądnąć na żywo najlepiej z kimś również trochę ogarniętym.

Powodzenia kolego i daj znać jakbyś go oglądał. Pozdro
Avatar użytkownika
 
Posty: 513
Dołączył(a): 18 października 2012, o 18:33

przez huragan » 6 marca 2014, o 14:34

jo! sam posiadam takąż piękną pomarańczową strzałe i niema żadnych wrodzonych fabrycvznych wad ten model. Tutaj masz dobry temat naco zwrócić uwage przy oględzinach: http://www.mojekawasaki.pl/viewtopic.php?t=7137
..a ogólnie to podpinam sie do wypowiedzi kolegi Kawasaki ZX10R, że Rzeszów jestu głównym podejrzanym i typ jak mówi o przebiegu że on niepamieta, to albo był kręcony albo coś niehalo jest.
Upatrzyłem sobie kiedyś taką piekno sztuke pomarańczową właśnie w Rzeszowie, no ale musiałem sie upewnić żeby przez Polske niejechać nadarmo, ustawiłem sie z Kawasaki Rzeszów (był, niewiem czy jeszcze jest) serwisem że mi zrobią przegląd i ulep sie okazał każda owiewka inaczej spasowana chłodnica od innego modelu.. nazdjeciach był cacy.
Jesli masz mniej niż sto kilometrów do handlarzyny weź kumpla i w łikend jedź oglądaj jak wiecej to już ryzyk.. pozdro
 
Posty: 328
Dołączył(a): 16 grudnia 2011, o 04:06
Lokalizacja: ZS

przez bercikdh » 6 marca 2014, o 17:04

Mam 200 km do niego, Facet mówi że są wszystkie przeglądy wbite w książkę i sprzęt jest w idealnym stanie. Zgodził się na wizytę w kawasaki, udało mi się umówić termin w Rzeszowie...już tyle razy się naciąłem może tym razem się uda i będzie w dobrym stanie ! mimo, że to handlarz. Oby się udało!
Dziękuje za pomoc, napiszę co i jak, jak już go zobaczę.
Pozdrawiam!
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 marca 2014, o 00:34

przez jozpa » 6 marca 2014, o 19:18

Do tego chyba nakrętki na półce były odkręcane


no jeśli ktoś traktował poważnie to co jest napisane w manualu, to nakrętki lag powinny być odkręcane co najmniej trzy razy abstrahując od przebiegu

Facet mówi że są wszystkie przeglądy wbite w książkę


:mrgreen:
 
Posty: 486
Dołączył(a): 6 grudnia 2009, o 12:35
Lokalizacja: Mordor

przez bercikdh » 7 marca 2014, o 07:25

Na pierwszym zdjęciu widać wgniotę na baku. Do tego dziwi mnie fakt że moto nie ma tankpada, a lakier w tym miejscu wygląda na świeży i bez rys... Przy 20 tys przebiegu i jeździe bez tej naklejki to już nie powinno być tam lakieru :P do tego moto nie ma żadnej serwisowej naklejki na baku. Myślicie że bak malowany?
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 marca 2014, o 00:34

przez Kawasaki ZX10R » 7 marca 2014, o 08:56

eee no bez jaj te serwisówki z baku to ja sam sobie zerwałem bo na cholerę mi one w tym miejscu :-)
Oczywiście nie mówię że musi tak być po prostu nie każdym się one widzą ;-) Ta wgniotka ciężko powiedzieć bo to może być złudzenie odbicia czegoś tam akurat w tym miejscu. Na innych zdjęciach niby nie widać ale to tak jak napisałem to tylko zdjęcia i zawsze można się pomylić. Tankpada w serii nie ma i nie każdy go klei. Fakt że sam jak kupiłem moto to była jedna z pierwszych rzeczy jakie w ogóle kupiłem do moto :-D
Naklejka na baku wygląda że jest pod klarem, reszta też raczej jest na swoim miejscu...

Mówisz że masz 200kmx2 to i tak niby nie dużo no ale wiadomo sam bym nie był zadowolony jakbym miał się przejechać na darmo. Poproś może właśnie o takie zdjęcia bardziej szczegółowe przed wycieczką. Niech zrobi ci zdjęcia baku, ograniczników, kół, hamulców, chłodnicy, kolektorów itp itd :-P Jeśli nie ma nic do ukrycie to myślę że nie będzie problemu.

Pozdro
Avatar użytkownika
 
Posty: 513
Dołączył(a): 18 października 2012, o 18:33

przez com91 » 19 marca 2014, o 23:12

A oglądał ktoś może tego sprzęta?

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-zx6r-ninj ... 41507.html
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 marca 2014, o 13:14


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości