zx10 wklp ocena

Tutaj zamieszczamy motocykle do oceny przed lub po kupnie. Oceny pod kątem wizualnym.

zx10 wklp ocena

przez chelmik21 » 3 marca 2014, o 00:45

 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 marca 2014, o 00:38

przez Kubek » 3 marca 2014, o 07:48

Zależy jak do tego podchodzisz, ja osobiście nie wydałbym 19 kółek na coś "do poprawek". Dzwon musiał być dobry bo nawet set został przeszlifowany.

Chyba wybrałbym starszy model w ładnym stanie.
 
Posty: 110
Dołączył(a): 24 listopada 2013, o 13:04
Lokalizacja: Krak

przez Kawasaki ZX10R » 3 marca 2014, o 09:14

Kubek napisał(a):Dzwon musiał być dobry bo nawet set został przeszlifowany

Chyba nie mówisz o tym ??
http://img19.allegroimg.pl/photos/orygi ... 4019735864
Identycznie mi się zaczyna robić i to od buta więc nie sądzę żeby taka pierdoła musiała oznaczać gruz...
Co nie znaczy że również przy szlifie i to nie koniecznie mocnym takie coś się może stać ;-)

Inna sprawa że leżał na prawo i na lewo ale nie koniecznie musi go to skreślać. Fotki słabe cena bardzo podejrzana ale to chelmik wszystko wiesz ;-) Pytanie co mu tak naprawdę dolega i na czym polegają te "poprawki"
Poprawki jakieś już były na pewno naklejki na ogonie ewidentnie walą pod złym kątem widać że ciężarek lekko przerysowany jak i klamka, set przedni i tylni plus dźwignia hamulca tylnego, opony raczej już szmelc i zastanawia mnie co jest na tym wlewie paliwa hmmm
Ja na twoim miejscu podobnie jak kolega wyżej napisał szukałbym modelu starszego ale pewniejszego...
Jednak jak masz niedaleko to bym podjechał a jeśli dystans jest spory to przymusowe szczegółowe fotki :-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 513
Dołączył(a): 18 października 2012, o 18:33

przez Kubek » 3 marca 2014, o 23:14

Myślałem o prawym secie, ale może mi się jedynie wydaje że widzę tam "ślady walki".
 
Posty: 110
Dołączył(a): 24 listopada 2013, o 13:04
Lokalizacja: Krak


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości