części w InterMotors

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

części w InterMotors

przez Jery » 11 kwietnia 2009, o 12:34

Pytanie głównie do ludzi z Łodzi.
W InterMotors od dłuższego czasu słyszę "brak części do kawasaki", ostatnio nawet usłyszałem "nie ma i nie będzie - wycofujemy się z kawasaki". Nie wiem jak w innych miastach..

W związku z tym mam pytanie: gdzie w Łodzi można kupić części do Kawasaki?
Do InterMotors miałem mam parę metrów więc trochę szkoda...
Ostatnio edytowano 23 czerwca 2011, o 13:21 przez Jery, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 27 kwietnia 2008, o 20:16

przez miecu » 11 kwietnia 2009, o 21:29

ja caly czas jesli chodzi o intermotors wiekszych zastrzezen nie mam eksploatacyjne czesci do swojej erki jak i do vulcana ojca kupuje i nie wiem czemu u CIebie problemy robia...
 
Posty: 484
Dołączył(a): 2 grudnia 2007, o 23:58
Lokalizacja: Lublin

przez Jery » 11 kwietnia 2009, o 22:53

Eksploatacyjne może tak.. Filtry i inne przeważnie dzielone są z innymi markami. Gorzej jeżeli trzeba coś konkretnie np. z mechanicznych.
 
Posty: 44
Dołączył(a): 27 kwietnia 2008, o 20:16

przez Red » 12 kwietnia 2009, o 01:39

Jeśli chodzi o InterMotors w Gdyni, a dokładnie Rumii ( bo przenieśli się z centrum Gdyni), to w ogóle nie ma sensu tam zaglądać. Nie ma tam dosłowwnie nic. Byłem na samym początku kwietnia - zero towaru. Jeśli chodzi o ciuchy motocyklowe, to parę sztuk rozmiary albo XS albo XXXXL ! Wszystko pozostałości z poprzedniego sezonu. O podstawowych materiałach eksploatacyjnych w ogóle należy zapomnieć. Faktem jest, że są przedstawicielem Triumpha na Polskę, więc być może kładą laskę na inne marki, ale widząc ich ofertę na rozpoczęcie sezonu po prostu się uśmiałem ! Facet z salonu powiedział mi, że sezon się jeszcze nie zaczął ! Po prostu porażka ! Ja kupuję to co potrzebuję w Larsonie lub u dealera Kawasaki w Gdyni - tam sezon trwa cały rok.
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 marca 2008, o 03:48
Lokalizacja: Gdynia

przez Jery » 12 kwietnia 2009, o 17:12

W Łodzi mają całkiem konkretny wybór motocykli, quadów, kombi, kasków... Zmartwiło mnie jedynie to wycofanie się z kawasaki.

Przejrzałem ofertę Larssona i muszę przyznać - konkretna i bogata, ale drogo..
Z braku laku będzie trzeba się tam zaopatrywać.
 
Posty: 44
Dołączył(a): 27 kwietnia 2008, o 20:16

przez kanalia » 12 kwietnia 2009, o 23:16

jesli chodzi o inter-motors to ja tez nie mam milych wspomnien i nie tylko jesli chodzi o kawasaki.
 
Posty: 39
Dołączył(a): 9 grudnia 2007, o 00:55
Lokalizacja: MotoBracia WLKP

przez punkt » 15 kwietnia 2009, o 09:50

Zassałem ten katalog na 2009... spodziewałem się czegoś konkretniejszego, większego wyboru. No ale cóż... każdy orze jak może :)
 
Posty: 414
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 13:27
Lokalizacja: Warszawa


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości