UWAGA NA NACIĄGACZY

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

UWAGA NA NACIĄGACZY

przez zyga » 8 kwietnia 2016, o 14:46

Witajcie koledzy . Mieszkam w Świebodzicach województwo dolnośląskie. Szukałem serwisu do mojego vulkanika aby wymienić rozrząd i wymienić sprzęgło które zaczęło się troszkę ślizgać., Nikomu się w tych czasach nie przelewa , więc zacząłem obdzwaniać serwisy które mogą mi to wykonać. Dzwoniłem do Sokołowska gdzie nie mieli wolnego terminu dopiero pod koniec maja, dzwoniłem do KEN- MOTU do Wałbrzycha gdzie wycenili mi tą wymianę na 2300 zł , dzwoniłem do serwisu do Świdnicy gdzie wycenili na 2100zł i zadzwoniłem do Jeleniej Góry do Serwisu Kawasaki do Maciejowej gdzie wycenili to na 1820 zł. Jak prosty rachunek wynikł wybrałem serwis w Jeleniej Górze który podał najniższą ofertę. Serwis oddalony najdalej bo 50 km od Świebodzic no ale..............,. , obudziłem się kiedy przyszło zapłacić za usługę. ZAŻĄDANO ODE MNIE 2450 ZŁ, tyle zaoszczędziłem. Mechanik doliczył sobie bez mojej wiedzy kwoty które jego zdaniem wynikły w czasie pracy. Zostałem wysyłany od mechanika DO CZŁOWIEKA który siedział w recepcji który mnie poinformował że nie odda mi motocykla jeżeli nie zapłacę takiej sumy która wynikła im z ich obliczeń..Moim zdaniem chcą naciągnąć mnie na duże koszty które nie mają żadnego pokrycia w wykonanej pracy, konsultowałem to wcześniej z serwisem i zapewniano mnie o kwocie 1820 zł.Chcący porozmawiać z właścicielem poinformowano mnie że go niema że przebywa w USA. Moim zdaniem nie powinni nazywać się serwisem KAWASAKI , tylko serwisem NACIĄGACZY.Mechanik który przy świadkach oferuje usługi za tyle aby wybrać ich a potem mówi że nie mógł odkręcić śruby w mokrym sprzęgle to powinien zainwestować w porządny klucz a nie obarcza mnie dodatkowymi kosztami. Koledzy zaczyna się sezon a ja zostaję bez motocykla bo jakiś psełdo fachowiec mnie chce naciągnąć na 620 zł bo chyba chce kupić za te pieniądze klucz do śrub.KOLEDZY NIE DAWAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ TAKIM OSZUSTOM JAK SERWIS KAWASAKI W JELENIEJ GÓRZE A DOKŁADNIEJ W MACIEJOWEJ BO OBUDZICIE SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU. Ja postanowiłem poinformować RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA WAS KOLEDZY ABYŚCIE NIE DALI SIĘ NABRAĆ OSZUSTOM TAK JAK JA TO ZROBIŁEM I CHCĘ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ SĄDOWĄ ZA CZAS KTÓRY TRACĘ ZA ZATRZYMANIE MOJEGO MOTOCYKLA I ZA PRÓBĘ WYŁUDZENIA ODE MNIE GOTÓWKI. Nie dajcie się wykiwać takim naciągaczom przecież nasze motocykle nie są tematem TABU i nie płaćmy Bóg wie ile za takie proste rzeczy jak wymiana rozrządu, a z drugiej strony to się dziwię mechanikom samochodowym że trochę szkolenia i taki motocykl to dla nich pryszcz i mogą to robić za dużo mniejsze pieniądze.Pozdrawiam wszystkich i OSTRZEGAM PRZED SERWISEM KAWASAKI W MACIEJOWEJ.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwietnia 2016, o 14:03

Re: UWAGA NA NACIĄGACZY

przez nepalczyk » 11 kwietnia 2016, o 06:27

No stary walcz o swoje. Pisz na bieżąco jak postępy w sprawie. Sam kiedyś założyłem sprawę sądową ale nie chodziło o mechanika tylko o nieuczciwy sklep motocyklowy. Sprawę wygrałem ale niestety borykałem się z tym coś około roku. Ale satysfakcja później nieziemska ;-)
 
Posty: 612
Dołączył(a): 23 marca 2008, o 09:09
Lokalizacja: Katmandu

Re: UWAGA NA NACIĄGACZY

przez MarkII » 24 kwietnia 2016, o 13:24

To już druga negatywna opinia o tym serwisie. Ogólnie serwisy Kawasaki w PL są do dupy. Jest kilka, które przedstawiają europejski poziom. Największym problemem marki Kawasaki w Polsce jest importer PROBIKE, który klientów ma w d.....ie a autoryzację dla "kiksów ruchu" rozdaje jak dla serwisów i mamy takie kwiatki.
Koszty ponosimy my, oddając motocykle partaczom i kombinatorom.
 
Posty: 53
Dołączył(a): 25 października 2015, o 12:35

Re: UWAGA NA NACIĄGACZY

przez zyga » 2 maja 2016, o 15:13

Witajcie koledzy.Piszę o dalszym ciągu niepowodzeń związanych z warsztatem kawasaki w Maciwjowej koło Jeleniej Góry. Okazuje się że pseudo warsztat ma tak sporządzoną klauzulę na zleceniu ,że jeżeli nie odbierzesz motocykla w momencie poinformowania ich o skończonej naprawie życzą sobie 10 zł za każdy dzień przestoju, a mi odmówiono wydania motocykla jeżeli nie zapłacę 2550 zł .Zeszli na kwotę 2350zł a miało być 1820zł.W ramach mojego buntu szanowny "super mechanik" PAPRAK ZEMŚCIŁ SIĘ; urwał mi w motocyklu śrubę w karterze którą przykleił na klej i popuścił objemkę na układzie chłodzącym która spowodowała wyciek płynu chłodniczego co by spowodowało przegrzanie motocykla i zatarcie jego.Ten GNOJEK ( piszę o pseudo mechaniku) nie powinien naprawiać nawet rowerów.MŚCIWY GNÓJ poinformował mnie jak zadzwoniłem o reklamacji że poda mi termin kiedy będzie mógł mi te usterki usunąć albo mogę jeżdzić z cieknącym silnikiem , jest to zemsta za napisanie postu o tym warsztacie.Jeszcze raz przestrzegam przed nimi firmują się warsztatem KAWASAKI a z kawasaki nie mają nic wspólnego .KAWASAKI nie zna takiego warsztatu , a części do motocykli może zamawiać u nich każdy .PARTACZE I JESZCZE RAZ PARTACZE, a za części KRZYCZĄ O 20-30 procent więcej jak w innych warsztatach.Ja już teraz boję się dać do tych GNOJKÓW swojego motocykla w ramach reklamacji wolę usunąć usterki wraz z kolegami , tylko problem z wykręceniem urwanej śruby. Może ktoś mi podpowie jak to usunąć?. Tak jak już pisałem chcę tą bandę podać do sądu , a wszystkich przestrzegam przed nimi.NIE MAJĄ POJĘCIA O NAPRAWIE MOTOCYKLI a warsztaty rowerowe przepraszam za porównanie bo tym partaczom to hulajnoga jest za bardzo skomplikowana.Chcę też poinformować URZĄD SKARBOWY o zarobkach tego niby mechanika bo chwalił się że zarabia 150 zł na godzinę to łatwo policzyć że dniówka wychodzi mu 1200zł i jestem ciekawy czy złożył z takich zarobków pit czy i w tej kwestii jest oszustem i URZĄD SKARBOWY i PIH powinien skontrolować ten PSEUDO WARSZTAT i oczywiście ich sklep bo na pierwszy rzut okiem posypią się mandaty.BĘDĘ INFORMOWAŁ WAS O MOICH POCZYNANIACH co do tych palantów.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwietnia 2016, o 14:03

Re: UWAGA NA NACIĄGACZY

przez Hajcu » 2 maja 2016, o 20:27

No i dlatego sam serwisuję swoje moto. Zyga, nie poddawaj się i spraw, by Cię gorzko zapamiętali :)
 
Posty: 326
Dołączył(a): 16 grudnia 2015, o 20:31

Re: UWAGA NA NACIĄGACZY

przez zyga » 23 sierpnia 2016, o 09:31

Witajcie koledzy.Chciałbym was poinformować o dalszych konsekwencjach związanych z moim wulkanem.Przejechałem moim motocyklem na zlot do Łagowa, Maniowa i troszkę pokręciłem się w koło komina.Jadąc na zlot do Karpacza rozleciało się sprzęgło wymieniane przez tych partaczy.Muszę wam powiedzieć że spotkałem tam tego pseudo mechanika którego poinformowałem o partackim wykonaniu usługi i usłyszałem SPIERDALAJ HUJU.Gnojek mógłby być moim synem zero kultury i umiejętności.Ten warsztat szczyci się wykonywaniem napraw policji i chyba tylko im mogą naprawiać motocykle bo jak ich usługi wyglądają jak w moim motocyklu to gratuluje i możemy pomykać spokojnie.Mamy dookoła dużo warsztatów godnych zaufania Warsztat w Słotwinie , warsztat w Sokołowsku, warsztat w Wałbrzychu( kemot)i wiele innych którym możemy powierzyć masze maskotki.Tacy gnoje powinni zdechnąć śmiercią naturalną nie mając pracy ceny ich produktów są bardzo wysokie można kupić dużo taniej w innych miejscach. Teraz chcę wydrukować trochę ulotek i wręczać na zlotach tym kolegą którzy jeszcze nie wiedzą o bandyckich naprawach pseudo warsztatu w Maciejowej koła Jeleniej Góry firmując się KAWASAKI. BRACISZKOWIE JUŻ CZAS SIĘ ZAWIJAĆ Z TEGO RYNKU spieprzajcie do Ameryki.Mój motocykl teraz trafił w ręce godne zaufania gdzie jestem informowany o każdym kroku A ten frajer mechanik nie powinien nigdzie znależć pracy bo jest to gnój bez kultury i umiejętności.W Maciejowej jest jeszcze jeden warsztat bliżej Jeleniej , ale o nim nie mam żadnych informacji ale na pewno są lepsi od tych gnojków.Pozdrawiam wszystkich.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwietnia 2016, o 14:03


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości